Skocz do zawartości

czy taki sprzecil nada sie do FPV ?


broszford

Rekomendowane odpowiedzi

Quadrocopter jest dobry do robienia zdjec badz filmow z downlinkiem. Jesli go kupiles to jestes chyba jednym z pierwszych posiadaczy w Polsce. W duzej mierze sluzy ludziom do zarabiania pieniedzy na profesjonalnych zdjeciach. Wiecej mozna poczytac na rcgroups - u nas sie nie spotkalem z tym tematem. Mozesz zapomniec o dalekich lotach.

 

Jesli chcesz natomiast latac na 2km to potrzebujesz samolot. Najpopularniejsze to Easy Star oraz Easy Glider. Zaraz wpadnie Peter i zaprosi Cie na rc-cam.info bys poczytal wiecej.

 

Jesli mozna spytac jakie jest Twoje doswiadczenie modelarskie? Albo jestes leniwy i nie chce Ci sie czytac forum albo masz o tym blade pojecie - pisze o tym ze wzgledu na Twoje ogloszenie [K] w dziale gielda, oraz po zakupie+pytanie o 2km. Nikt nie kupi quadrocoptera za takie pieniadze nie wiedzac do czego sluzy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja koledze radze najpierw poczytac "Od czego zaczac", nauczyc sie latac modelami a pozniej myslec o fpv. Jesli kupiles tego coptera to odloz na polke i naucz sie najpierw latac chocby helikopterem e-sky lama - mysle ze bardzo podobnie bedzie sie zachowywac. Co kupowac na poczatek nie bede Ci juz tlumaczyl, wystarczy ze poczytasz caly wyzej wymieniony dzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedno, Ty drugie. Jesli nie posiadasz nawet aparatury to kup sobie np. motoszybowiec Sky Lady 2 i polataj a pozniej zastanawiaj sie nad FPV. Ponadto w piewszym poscie mowiles ze juz kupiles a w ostatnim ze sie zastanawiasz. Mam wrazenie ze odpisywanie Tobie i tak bedzie bezowocne.

 

Chyba juz EOT z mojej strony. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być wścibski i upierdliwy, ale tak na wszelki wypadek zapytam, bo podałeś, że jesteś z Ełku, a na aukcji było napisane:

Note- This will only be shipped to US addresses. If you don't have a US shipping address, please do not bid.

 

Pozatym zgadzam się z przedmówcami. Jeśli nie latałeś do tej pory, to z takim urządzeniem sobie nie poradzisz i rozbijesz go momentalnie. Musisz najpierw poćwiczyć latania Lamą i to z dobry miesiąc jeśli masz talent do latania.

 

Nie twierdzę, że nie da się tym sprzętem latać FPV, powiem nawet, że może to być bardzo ekscytujące (

), ale bez umiejętności niemożliwe. Helikopter jest dużo trudniejszy do opanowania niż samolot. Do tego nie wydaje mi się, żeby ten wynalazek latał dłużej niż 7-8 minut. Prawa fizyki są nieubłagalne i przy obecnym stanie rozwoju techniki praktycznie nie wynaleziono śmigłowca rc, baterii i silników, które pozwalałyby na dłuższy lot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wpadnie Peter i zaprosi Cie na rc-cam.info bys poczytal wiecej.
zarejestrowalem sie wlasnie na rc-cam.info i czekam tylko na potwierdzenie rejestracji

Nie agitowalem 8)

Jeśli nie latałeś do tej pory, to z takim urządzeniem sobie nie poradzisz i rozbijesz go momentalnie.

I tu niestety potwierdze ze tak jest.

zastanawiam sie czy uzyc tego do FPV, do zwyklego latania mam ES i zastanawiam sie czy nie uzbroic go w fpv

I to bedzie najlepsza droga na poczatek,wybacz,ale na PW takich ( w tym temacie) odpowiedzi nie udzielam,od tego jest ABC.

 

 

Na koniec,bo widze ze zbyt szybko sprawy biegna i nie nadazam :P ,napisz cos o swoich osiagnieciach,polataj ES i wtedy mozemy Ci pomoc.Dlatego,ze aby to zrobic musimy znac Twoj stan umiejetnosci i wiedzy w tej materi.

To ze ktos cos kupi za duzo $$$$ nie robi na nas wrazenia,bo nie o to chodzi.Wrecz irytuje.Mozna modelem za 250 zl poleciec dalej i wyzej i dluzej i bezpieczniej i o to glownie chodzi.

Dlatego-pokaz tego ES oraz napisz jakie chcesz dac wyposazenie i mozesz liczyc na nasza wszsechstronna pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.