Skocz do zawartości

Zamiennik dla UHU POR ?


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

7,5zł za tubkę 40g/50ml, to nie taka straszna cena

Pogadamy jak na model bedzie Ci szło 4 takie tubki na start.

Zwlaszcza w modelach gdzie tak jak w moim edgu wzmocnionym bedziesz kleił płaszczyzne skrzydeł i kadłuba z 2 lub 3 warstw depronu gdzie musi by sklejona cała powierzchnia a nie zapunktowane tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marketach można czasem dostać zwykły "Klej polimerowy" w niebieskiej tubce. Nie "Dragona". Schnie nieco dłużej niż POR, ale trochę krócej niż niż "Dragon".

Koszt ok. 3-4zł za tubkę taką jak UHU POR. Kiedyś go używałem, ale porzuciłem dla UHU POR.

Cena POR jest może spora, ale są droższe kleje. U mnie na Żoliborzu jest natomiast problem z dostaniem. Albo sklepy Modelarskie - 13-15zł/tubka, albo okazyjne pokazanie się w markecie obok innych UHU-ów. Wczoraj np. dostałem POR-a w "Oszołomie" na Modlińskiej i wziąłem ostatnie dwie tubki (9,90zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.