Skocz do zawartości

Dualsky AS82MG 2BB 20g


Manolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jakiś czas temu zakpiłem 4 serwa Dualsky AS82MG. Zamontowałem w modelu, ale wydawały mi się zbyt wolne. Nawet gołym okiem było widać że coś jest nie tak.

Parametry jakie podaje producent:

  • prędkość: 0.14sec/60° (4.8V), 0.12sec/60° (6.0V)  
  • moc: 2.8kg/4.8V, 3.0kg/6.0V 
  • waga: 20g
  • wymiary: 29x13.5x30.4mm

 

Serwa wymieniłem na inne ale inżynierska dusza nie dawała mi spokoju :). Trzeba to sprawdzić.

I tak o to popełniłem 4 filmiki z pomiarami. Załączone jak się uda.

2 filmy dla Dualsky AS82MG dla napięcia 5V i 6V

2 filmy dla  Hitec HS-81 dla napięcia 5V i 6V

 

Metoda pomiarowa: Okrąg podzielony po 15 stopni (na czerwono zaznaczone 60 stopni), Timer, pomiar napięcia. Nagranie 60FPS. 
W Windows Media Player można przeglądać klatka po klatce. Jedna klatka to około 16,5 ms
 
Jak widać na filmiku, DS wychodzi ponad 0,21s/5v i odrobine poniżej 0,2s/6v
W przypadku Hiteca, podane parametry się potwierdzają. 0,12/5V i 0,10/6V.
 
Serwa udało mi się odesłać do sklepu na reklamacje bez najmniejszego problemu. Z tego co wiem producent olał sprawe. 
Niesmak pozostał. Szczególnie że używam jeszcze Dualsky DS3101 w halówce i też niezbyt mi pasują. Tutaj mam tylko organoleptyczne porównanie do serw E-Sky wyciągniętych z Lamy.
 
Zastanawia mnie czy też macie podobne doświadczenie z serwami Dualsky. Czy trafiłem na jakąś podróbkę? 
A może moje pomiary są o kant d..
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.