Skocz do zawartości

2,4 GHz do Multiplexa


kustosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie to ten:

 

http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8354&Product_Name=X8D_2.4GHz_trainer_port_X8-hack_module_(PPM_Only)&aff=41101

 

Podłączenie zaczynając od góry, pin 1 pomarańczowy, pin 3 czerwony i pin 4 brązowy.

Wszytko ładnie zmieściło się na miejscu.

Zero kabli na zewnątrz , niemal "fabryka"

 

Moduł syntezy do szuflady, zawsze można go będzie w razie co podłączyć na miejsce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - Assan nie robi dedykowanych modulow do Royal Evo. Wszystkie sa sterowane sygnalem PPM.

Tomek - tylko nie daj sie skusic na najnowszy software do Royal Evo - versja 3.3 (Pro) uzywa transmisji szeregowej do komunikacji z modulem w.cz. i Assan dzialac nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze by ktokolwiek naprawial odbiorniki w dzisiejszych czasach. Taniej wymienic na nowy.

 

I bede sie chwalil - Mikolaj sie spisal, Jeti Duplex juz zainstalowany w MC4000.

Mikolaj byl tak dobry ze dostalem modul dedykowany MC3030/4000 ale ze juz mam i uzywam Assana zainstalowalem Jeti rownolegle + przelacznik wybierajacy ktory modul mam byc aktywny. W srodku - zadna filozofia - Jeti wszedl w miejsce skanera. A tak to z zewnatrz wyglada:

Lesz_JetiBox1.JPG

 

I od zadka - jak widac zmienilem plytke mocowania anteny na wlasna - 5mm plexi z centralna wpuszczana nakretka M5 do mocowanie podstawy JetiBox i gniazdem do podlaczenia tegoz.

A tu obrazek:

Lesz_JetiBox2.JPG

 

Prawde mowiac nie spodziewalem sie tak bogatego oprogramowanie odbiornika - ktos na tym forum marzyl o tego typu odbiornikach - voila!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapakowałem wg przepisu Leszka_K moduł ASSAN do MC3030, wszystko upchane w środku, tylko otwór na antenę wydłubałem w obudowie i... :ass: Panie Ferdku!

Objawił się jedyny, ale za to bardzo poważny mankament: nie ma na czym powiesić tasiemki - wiatrowskazu! :D

 

A tak poważnie, to rewelka! Polecam wszystkim niedobitkom, którzy jeszcze używają tych nadajników o urodzie cyt.:"płyty chodnikowej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, "plyta chodnikowa". Tego jeszcze nie slyszalem. A ja sie powtorze i poprosze panow od pieknych i blyszczacych nadajnikow o pokazanie mi takiego ktory w podobnej cenie choc zblizy sie do tego co ta plyta chodnikowa potrafi. He, he.

Tylko prosze bez konfabulacji - mialem jeden czy drugi z gatunku blyszczacych to cos tam wiem. Mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.