Skocz do zawartości

Problem DX6i :( (do posiadaczy DX6i)


rallyman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

U mnie też pojawił się problem z potencjometrem.

 

Zgodnie z opisem http://www.epheli.com/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12246&start=0&sid=b1283f35525c5901b14ad9cf38c7895a usunąłem przyczynę kłopotów.

 

Ale z racji tego że mieszkam niedaleko przedstawiciela w najbliższych dniach pojade

i oddam nadajnik do sprawdzenia.

 

Czy ktoś z Was wysyłał do nich nadajnik ?

 

 

Pozdr.

Blazej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Norbert - moja reklamacja została załatwiona w 5 dni roboczych [ o ile mnie pamięć nie myli ] w każdym bądź razie - bardzo szybko [ ale to bezpośrednio do Anglii ]

 

Jeśli chodzi o dobrze działający sprzęt - mi napisali ze nawet jeśli wszystko jest ok to i tak warto sprawdzać aparaturę przed każdym lotem, ba - moja działała OKI ale i tak ją wysłałem bo miałem z wadliwej serii - co się w końcu okazało - ze jednak wymienili potencjometry bo na stacji diagnostycznej jednak wykazały anomalie !! i co teraz ???

Ja nie chce nikogo namawiać do reklamowania ale warto by było przynajmniej zamienić zdanie z technikami z Horizon Hobby...

 

Resztę napisze życie...

 

Życzę udanych i nie kretobójczych lądowań !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem na pewno nie występuje we wszystkich egzemplarzach. Po prostu trafiła się seria potencjometrów, użytych w tych aparaturach, ze słabo zanitowanymi końcówkami lutowniczymi. Na pewno nie we wszystkich aparaturach te potencjometry montowano. Ja w swojej często sprawdzam (niedługo będzie rok użytkowania) i ani razu nie stwierdziłem jakiegoś problemu. Potencjometry to wogóle najsłabszy element we wszelkich urządzeniach elektronicznych. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.