Skocz do zawartości

Atomowy Windows


kuba r.

Rekomendowane odpowiedzi

oj, z tmni sąsiadami ze wschodu bym uważał za 1000 USD w Moskwie nie za wiele powalczysz, prędzej w Kijowie.

Mam na myśli właśnie tych bliższych wschodnich sąsiadów.. ale nie ma co wspominać.. stare dzieje.. Teraz jak gdzieś jadę to każdy pieniądz się odkłada.. bo potrzeby inne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I pamiętaj nie wolno prosić o rozwinięcie skrótów, najczęsciej anglojęzycznych, wypowiedzianych po polsku, lub łamanym angielskim - to jest "passe".

 

Wiem Armandzie, tak naprawde to wiem o czym piszecie.

na taki objaw "słabości" pozwolilem sobie tylko dla tego ze jestem wsrod przyjaciol.

Pisze powaznie, bo nieraz to odczulem .

 

pozdrawiam i nie konczcie watka, dobrze sie czyta.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez 6 lat (w sumie 8 lat w jednej firmie) rypałem jako admin (było super ciągłe wdrożenia nowości i ulepszenia pracy) i choć stwierdzenia niektórych pracowników takie jak

 

złota rądzka czy doktorek :) bardzo mnie cieszyły i nadal czieszą i nigdy nie byłem świętą krową z drugiej strony słyszałem nic nie robisz i za taką kase. Dla mnie nie waże czy awaria była o 9 rano czy o 3 w nocy (czasami zdażało mi się odebrać telefon z pracy np. o 1 w nocy. Pogadać z procownicą usunąc problem a rano nie wiedziałem ze z kimś gadałem. Tylko żona mnie uswiadamiała - dobre co nie ?.) system musi działać.

 

Aktulanie moja firma za niedługo zostanie sprzedana a i taka praca mnie już nudzi i poważanie zastanawiam się nad odejściem z znalezieniem sobie nowej pracy. ostatnio chodzi mi po głowie albo własna firma albo wstąpenie do armii (18 batalaion destanowo szturmowy). Praca 8 godzin, ża kazdy poligon itp. płacą dodatkową kase, darmowe wczasy żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktulanie moja firma za niedługo zostanie sprzedana a i taka praca mnie już nudzi

nie ma nic gorszego niż wstawanie z przeświadczeniem że znowu to samo..to powoli ale skutecznie zabija radość życia .

zmieniałem "robotę "kilka razy i nigdy nie żałowałem decyzji choć jeden strzal w zyciu miałem mocno nietrafiony to teraz też go nie żałuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodzę z założenia ze fajna praca to taka, która łączy przyjemne z pożytecznym a informatyka to także moje "hobby". A jak za to dobrze płacą to już jest super. Tak wiec przez ostatnie lata chodziłem z przyjemnością do pracy. Niestety przez ostatnie kilka m-c zaczęło mi się to nudzić. Firma przestała się rozwijać, czyli brak celów, więc przez 8 godzin siedzę, tępo wpatrując się w monitor i strony WWW.

 

armand z tymi UAV to fajny pomysł, ale w desancie tego nie ma i to raczej ja bym latał na kadecie ;D

 

Co do kasy to za żadne skarby nie pracowałbym gdybym zmuszał się do chodzenia do danej pracy. Zauważmy ze praca do połowa lub nawet połowa dnia odliczając sen (szkoda ze doba nie ma 100h i na sen wystarczyłoby 5-8 godz.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, temat braku motywacji do pracy... ja juz 4x zmienialem z tego powodu (w tym raz za granice), zrobilem co mialem zrobic i pozniej dostawalem do glowy z nudy. Monotonnosc zabija. Aktualnie znow mam czarne mysli ale mysle ze tym razem przeboleje jeszcze bo dosc wygodnie mi tam. Musze dac rade do sezonu wtedy pol dniowki na lotnisku bede spedzal - 500m od firmy ;) Hobby bardzo pomaga w przetrwaniu w pracy hyhy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak się wszyscy licytują .....

pracę mam nudną , czasem ciągnę druta* , czasem jakąś maszynę rozpakuję i odpalę (gwiazdka w środku roku ) ,często krzesam iskry i tnę metal w nowych sprawnych autach, czasem zrobię dom z rozumem ........takie tam popierdółki

 

Jeśli czegoś nie czuję , nie chce mi się, to nie ma takiej kasy za którą pójdę robić . Za stary na to jestem , niech inni idą zdobywać świat co ja im będę bronił . Z niewolnika nie ma pracownika .Pracuję jak to się mówi u siebie i mogę z pełnym zadufaniem powiedzieć - zapracowałem sobie na tzw markę. Ale nie oznacza to że jak ktoś poprosi o inteligentne oświetlenie domu i ogrodu to odmówię np wykopania rowka pod kable .... nie nosze korony w pracy wiec strachu nie ma że zleci

 

pointa:

jeden z moich opisów na gg - marnujesz swoje życie jeśli nie jesteś dobry w tym co robisz

 

 

* ciągniecie druta nie jest czynnością o którą mogli by mnie podejrzewać moderatorzy -to w kwestii wyjaśnienia po zwróconej uwadze hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że się zjawisz . Jesteś moim dobrym duchem (nieco przewrażliwionym -ale dobrym) . Każdy zawód ma swój slang i tego nie wyplenisz choćbyś rózgi dzielił

 

jeśli zacząć rozdzielać na czynniki pierwsze to przeciągam, układam powinno być "dajnikiem" biernik to ten co bierze np lekarz, urzędnik ,po..... rozładujcie sobie napięcie

Zbyt wiele powagi na siłę powoduje wzrost napięcia a skutkiem tego :

 

Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi -przysłowie chińskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia - juz pisałem o punkcie widzenia i siedzenia.

Jak czegoś nie chce Ci sie zrobić za tyle, nie czujesz tego itd. to jak zostamie dopisane trzy zera - zrobisz to, to tylko kwestja zer i kogoś kto będzie miał taki pomysł i środki. Oczywiście, jest to normalne zajęcie, które wykonujesz, a sytuacja znając życie jest hipotetyczna. Natomiast postaw sie w sytuacji kiedy odmówisz.

Naprawdę "nigdy - nie mów nigdy". A druga ładan myśl "chęć gromadzenia skarbów nie zna granic z natury rzeczy" - chyba K. Marks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia - to wyszliśmy.

 

diem - długo w żadnym zespole nie popracujesz jak próbujesz "tępić" ludzi, a z tego co piszesz to nie jesteś "meber of board", musisz przywyknąć do tego, że zarządzający dobiera zespół i jak nie odpowiada to należy zmienić zespół = pracę.

 

mammuth - lepiej płatną - pracujesz dla kasy, no chyba, że nie musisz i pracujesz dla higieny psychicznej tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armand musialbys znac szczegoly tej sytuacji by sie odnosic w jakikolwiek sposob do tego co napisalem. Pozwol ze nie bedziemy sie w nie zaglebiac. Jedyne narzekania pracownikow sa w strone tej jednostki ktora ma wszystko i wszystkich w :ass: i robi po swojemu. Po za tym wspolpraca w firme bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.