Skocz do zawartości

Modele budynków - latarnia morska, wiatrak, młyn wodny, dworzec kolejowy


adams38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MODELE BUDYNKÓW (Latarnia morska,wiatrak,młyn wodny,dworce kolejowe)

Przeglądając forum znalazłem materiał o (chyba tylko planowanej) budowie latarni morskiej z 2007 roku. Zaciekawiła mnie ta notatka, bo i ja dwa lata wcześniej zbudowałem model latarni morskiej dla małego w tym czasie wnuczka.
W zasadzie dokumentuje swoje prace – zarówno fotograficznie jak i opisowo ale nie są to dokumentacje zbyt szczegółowe a fotografie niezbyt dokładne, bo to przecież był jeszcze czas fotografii analogowych.
Tym niemniej przytoczę krótki opis tej konstrukcji, bo temat uważam za dość wdzięczny i zapewne jeszcze nie raz znajdzie naśladowców. Przy okazji chciałem zademonstrować jeszcze inne trzy modele, które również wykonane były z myślą nie tylko zabawy ale i nauki. Są to modele wiatraka, młyna wodnego i dworca kolejowego. Osobiście zachęcam do wykonywania takich modeli, bo prócz satysfakcji konstruktora i wykonawcy, służą dobrej zabawie małych dzieci
– w moim przypadku wnuczków ale i przy okazji zachęcają ich do zadawanie pytań o ich przeznaczenie i działanie.
Ze względów na łatwiejsze przeglądanie tych materiałów opisze je w osobnych częściach, pod wyżej wspomnianymi tytułami.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.