Skocz do zawartości

Czy to napewno depron?


Adrian77774

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie?

-Otóż dziś zakupiłem depron 3mm. Wszystko było dobrze do póki go nie rozpakowałem. Był zwinięty w rulon a co gorsza można go wyginać w każdą stronę i nic się mu nie dzieje, muśle że nieda sie raczej zbudować z tego modelu.

-Czy ja na pewno kupiłem depron czy to porostu całkiem coś innego. Jeżeli znacie jakies sklepy internetowe w których można kupi depron lub jakieś sklepy w Lublinie gdzie można kupi go na sztuki to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie?

-Otóż dziś zakupiłem depron 3mm. Wszystko było dobrze do póki go nie rozpakowałem. Był zwinięty w rulon a co gorsza można go wyginać w każdą stronę i nic się mu nie dzieje, muśle że nieda sie raczej zbudować z tego modelu.

-Czy ja na pewno kupiłem depron czy to porostu całkiem coś innego. Jeżeli znacie jakies sklepy internetowe w których można kupi depron lub jakieś sklepy w Lublinie gdzie można kupi go na sztuki to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

 

Depron tak ma :)

Wygina się ale jest na tyle wytrzymały że zazwyczaj nie pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depron kupisz w każdym markecie budowlanym. Oraz w sklepach gdzie można kupic panele podłogowe np. komfort. Nie sa zwiniete w rulon tylko w "płatach" i sprzedaja na sztuki, okolo 6złotych za m/2

 

Wydaje mi sie ze kupiłes jakąś pianke, widziałem cos takiego właśnie w komforcie zwiniete w rulon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma u was komfortu?? ja właśnie ostatnio rozgladałem sie za depronem u mnie w mieście. (u mnie nie ma dużego marketu budowlanego) i własnie tam jest w pładach za mniej wiecej tą cene co napisałem w cześniej, i na sztuki. Poza tym nie pytaj o depron, bo sprzedawca nie wie o co chodzi. Powiedz zeby ci pokazał pianki pod panele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że już byłem w każdym sklepie budowlanym w lublinie i w każdym albo nigdy o czymś takim nie słyszeli albo sprzedają tylko całe opakowania 50zł.

 

Idź do sklepu z panelami podłogowymi i zapytaj nie o depron, tylko o podkład piankowy pod panele (polistyren). Jest w płytach 3, 5, 6mm . W małych sklepach można czesto kupić na sztuki. Można też w modelarskich, ale tam jest b. duży narzut.

Z rowkowanym nie ma problemu. Trochę trudniej dorwać gładki.

"Depron" to nazwa wyrobów pewnej firmy amerykańskiej - jest opatentowana i u nas mało znana. U nas najpopularniejszy jest Izoflor. W temacie "Klorowy Depron" znajdziesz firmy, nazwy handlowe i kolory różnych odmian tej pianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komforcie można kupi tylko całe pudło. A może polecicie mi jakieś sklepy internetowe z depronem 3mm i 6mm (gładki i rowkowany)?
Bez problemu kupisz "na sztuki " w sklepach Komfortu n.p. przy ulicy Zana w Lublinie

 

A jednak sie da :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kupiłeś, to chyba 3mm pianka polietylenowa, która ma zastosowanie m.in. do pakowania elementów do wysyłki, jako podkładka pod panele itp. Także, jeśli będziesz coś wysyłał pocztą, to z powodzeniem możesz jej użyć, jako zabezpieczenia elementów. Na pewno się nie zmarnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.