Skocz do zawartości

Witam!


Kangur5537
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem Filip mam 16 lat pochodzę z Konstantynowa Łódzkiego moim zainteresowaniem od 4 lat jest jazda Samochodami Zdalniesterowanymi. 

Moim Pierwszym samochodem w skali 1:12 był RC wltoys Crawler Miał on silnik szczotkowy więc po roku został zalany przez moją głupotę.

Moim Drugim samochodem w skali 1:10 był  Traxxas Rustler 2wd xl-5 oczywiście z silnikiem szczotkowym. Świetnie się bawiłem przez dwa piękne lata. Został sprzedany na aukcji, ponieważ chciałem czegoś nowego.

Moim trzecim samochodem w skali 1:10 jest Traxxas Rustler 4x4 vxl, który ciągle przy sobie posiadam. Silnik bezszczotkowy woda, piasek, błoto to nic dla niego. Więc postanowiłem mu wymienić cztery opony jak i samą bude po zmieniać ,ponieważ koła opcierały. 

Kolejną wadą po zmienieniu opon okazało się, że przy dużych prędkościach wał jak i sama zębatka odbierająca zaczynały szczelać i się psuć. Co chwile dachował ponieważ czym większe opony tym bardziej się one rozciągają a sam Silnik co chwile się przegrzewał więc postanowiłem dać go na glebe teraz ma z 1cm prześwitu. Jakimś Cudem po obniżeniu lepiej się go prowadzi nie wywraca się ani nie przegrzewa się silnik. Moim kolejnym planem jest zakup czegoś większego np. w skali 1:8. Ale narazie o tym nie myśle, ponieważ świetnie się bawię jeżdżąc Rustlerkiem :).

PS: Wjeżdżanie jak i zjeżdżanie z małych krawężników jest bardzo ryzykowne jak ma się prześwit 1cm.

Tutaj umieszczam jego zdjęcia:

Zobaczycie jego prześwit.

I jego większe opony. 

 

IMG_20201021_213636.jpg

IMG_20201021_213642.jpg

IMG_20201021_213712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.