Jump to content

Witam!


Recommended Posts

Witam, Jestem Filip mam 16 lat pochodzę z Konstantynowa Łódzkiego moim zainteresowaniem od 4 lat jest jazda Samochodami Zdalniesterowanymi. 

Moim Pierwszym samochodem w skali 1:12 był RC wltoys Crawler Miał on silnik szczotkowy więc po roku został zalany przez moją głupotę.

Moim Drugim samochodem w skali 1:10 był  Traxxas Rustler 2wd xl-5 oczywiście z silnikiem szczotkowym. Świetnie się bawiłem przez dwa piękne lata. Został sprzedany na aukcji, ponieważ chciałem czegoś nowego.

Moim trzecim samochodem w skali 1:10 jest Traxxas Rustler 4x4 vxl, który ciągle przy sobie posiadam. Silnik bezszczotkowy woda, piasek, błoto to nic dla niego. Więc postanowiłem mu wymienić cztery opony jak i samą bude po zmieniać ,ponieważ koła opcierały. 

Kolejną wadą po zmienieniu opon okazało się, że przy dużych prędkościach wał jak i sama zębatka odbierająca zaczynały szczelać i się psuć. Co chwile dachował ponieważ czym większe opony tym bardziej się one rozciągają a sam Silnik co chwile się przegrzewał więc postanowiłem dać go na glebe teraz ma z 1cm prześwitu. Jakimś Cudem po obniżeniu lepiej się go prowadzi nie wywraca się ani nie przegrzewa się silnik. Moim kolejnym planem jest zakup czegoś większego np. w skali 1:8. Ale narazie o tym nie myśle, ponieważ świetnie się bawię jeżdżąc Rustlerkiem :).

PS: Wjeżdżanie jak i zjeżdżanie z małych krawężników jest bardzo ryzykowne jak ma się prześwit 1cm.

Tutaj umieszczam jego zdjęcia:

Zobaczycie jego prześwit.

I jego większe opony. 

 

IMG_20201021_213636.jpg

IMG_20201021_213642.jpg

IMG_20201021_213712.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.