Skocz do zawartości

Lipole chyba się przeziębiły


From_heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Latałem dzisiaj przy -17 stopniach. Easy Glider był troszkę mułowaty i lot na każdym pakiecie trwał na oko połowę tego co w dodatniej temperaturze. Niestety podczas ładowania pakietów ładowarka szaleje, co chwilę zmienia prąd ładowania. Pierwszy pakiet 3s 1800 mAh uznała za naładowany gdy po 80 minutach wpakowała do niego 1200 mAh. Na ładowarce napięcie wynosiło 12.6V, ale miernik pokazał już tylko 12V. Do tego ładowarka pokazywała na poszczególnych celach po 4V, czyli tyle samo co miernik. Teraz ładuję drugi pakiet i zachowanie ładowarki jest takie samo. Wcześniej naładowałem nowy, dzisiaj kupiony pakiet 3s 2600 i z nim problemów nie było, czyli pewnie ładowarka działa dobrze.

Czy ktoś może miał problemy z pakietami po lataniu na mrozie?

 

Edit: Sprawdziłem teraz napięcie tego nowego pakietu, jest 12.08V. Znaczyłoby to, że sprawny naładowany Lipo 3s ma napięcie niewiele większe jak 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.