Skocz do zawartości

Budowa Dji Pahntoma???


modelarz.prw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem grupa. Bardzo dawno mnie tu nie było, z kilka lat - zapomniałem zupełnie co z czym się je. Przejdę do sedna - planuje budowe quada coś a'la dji pahntom - mam phantoma, używam go do celów komercyjnych ( mam firme foto i video ), ale potrzebuję coś do dźwigania goopro wraz z gimbalem. W budowie quadów jestem zielony jak nie powiem co. Budżet elastyczny, ile wyjdzie za tyle będzie. Pytanie do Was - czy jest możliwe zbudowanie samemu quada i wyposażenia go w nie wiem co, aby móc w pełni sterować gopro na prawo i lewo oraz mieć podgląd na żywo z gopro w telefonie tak jak to jest możliwe w przypadku dji phantoma? Pomożecie ? Potrzebuję takiej zabawki na przyszłoroczny sezon ślubny więc temat nie pilny. Gdyby mógł sie wypowiedzieć w temacie ktoś, kto budował już coś takiego byłbym meeega wdzięczny. Piona wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.