Jump to content

Sanwa vg4r


romek77

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Jak w temacie czy warto kupić tą aparaturę http://www.allegro.pl/item518131895_aparatura_sanwa.html ,dodam tylko że dopiero zaczynam i jak na razie jestem na ukończeniu TOTO-0 by MOTYLASTY

 

 

P.SA może ktoś z was ma jakąś nie drogą aparaturę ??? Myślałem kiedyś o E-SKY 6-cio kanałową ale po przejrzeniu forum już chyba jej nie kupię

 

Cześć, najpierw po pierwsze dowiedz się od sprzedającego na jaką jest częstotliwość ta aparatura i czy jest komplet kwarcy. Po drugie pomyśl czy nie lepiej zainwestować w aparaturę z syntezą. Nie proponuje CI 2,4 GHz bo na pewno jesteś ograniczony kasą.

SANWA jak na razie jest dobrą marką.

Link to comment
Share on other sites

zapytaj sie sprzedajacego co z kwarcami i czy antena jest w dobrym stanie ( jak by co to koszt nowej to jakies 20zl) dla mnie jest ona warta tych pieniedzy, ale sprobuj negocjowac. btw do tego odbiornika musisz zamienic + z -. w sumie z takich uwag to wszystko.

 

jest to zwykla i bardzo prosta aparatura.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Prawdopodobnie ja przechwyce tą Sanwe, nie jest strasznie droga, na pewno lepsza od E-Skya, a jestem wręcz pewien że zby dobra do pierwszego deprona.

bigkris >> Czy gdybym ją kupił to mógłbym sie zwrócić do Ciebie o pomoc w montażu gniazda symulatora? Myślę że do pierwszego deprolotu to dobra alternatywa dla E-Sky'a, być może za jakiś czas ściągnę Graupnera z Niemiec (mam tam znajomków +20 eur w kieszeni;))

Pozdrawiam.

Rafał

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.