Skocz do zawartości

easy z kamerką ;)


Tompson

Rekomendowane odpowiedzi

Tompson, możesz zrobić fotki swojego modeu z zamontowaną kamerą? Ile waży ten Aiptek z baterią, jak długo wytrzymuje bateria i ile materiału miesci się na karte 8GB.

 

Jak rozumiem kupiłeś kamere na eBay'u od: dp_versand. Długo czekałeś na paczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
kolejny filmik tym razem z wczoraj

 

 

Smiem zaryzykowac stwierdzenie , ze Twoje filmy sa jednymi z najlepszych jakie widzialem . Co lot to rewelacja - moze to przez te gory ? I napewno zasluga Aipteka .

I wcale sie nie sluchasz widze mamy , zeby latac nisko i powoli :D .

 

Oczywiscie znakomite sa tez jeszcze filmy Petera jeszcze z UK i From_Heaven , to tak na szybko z naszego podworka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje za miłe słowa , nie bez znaczenia jest również Twój wkład w postaci rewelacyjnego OSD które niesamowicie ułatwia orientacje oraz Simono który poskładał mi całą elektronikę do kupy.

Nie wyobrażam sobie latania bez OSD bo nawet kiedy padła by kamera to osd ułatwi sprowadzenie modelu , tym bardziej że latam od niedawna a sprzęt spisuje się rewelacyjnie, bez najmniejszych problemów .Wielki szacunek za ten projekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bujanie to głównie moja zasługa mocny silnik a mam ustawiony mix gazu z wysokością tak aby na max obrotach oraz na 0 szybował i stąd te kangurki przy średnim ciągu to był dopiero mój 5 lot fpv .

Moja miłość ( też od niedawna to heliki ) dlatego upodobałem sobie taki prosty model idealny odstresowywacz w porównaniu do trexa 600 :D

Co do widoków to chyba lepiej już mieć nie mogę , dwa kroki od domu , można się zakochać w tych klimatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.