Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów.

Powracam do temetu modelarstwa ze zdwojoną siłą.

Mam nadzieję ze tym razem wzbiję się w powietrze, w końcu trafiłem na właściwe forum :P

Narazie ostro czytam, wybieram model.

Jestem z Gdynii, więc może znajdę kogoś kto pomoże mi nie rozbić mojego nowego cacka, które mam zamiar zbudować.

Jeśli chodzi o tym modelów które chcę budować to zdecydowanie preferuję szybowce.

Do klifu mam rzut beretem, można powiedzieć ze widzę go z okna więc będzie intensywnie wykorzystywany.

Moja przygoda jak dotąd zamknęła się na zbudowaniu Wicherka 20, kilku Jaskółek i jeden piękny szybowiec o rozpiętości 2,2m. Tylko że nie wiedzieć czemu się rozbił.

Narazie aparatura RC na szafie model w planach, kasa na koncie i chęci w głowie.

 

Jeśli chodzi o prywatę to jestem zawodowym "marynarzem", (ZŻ, MWRP) można tak powiedzieć, a dlaczego nie pływam modelami ? W sumie to są modele po 50 m i ze stali zrobione.

 

No cóż, do usłyszenia na łamach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.