Skocz do zawartości

SU-27 - zmienny wektor ciągu - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wybierasz w menu hebel pod którym ma działać lub działanie non stop,przełączasz hebel i programujesz kanały.Wybierasz który ma być wmiksowany w który.Pierwszy jest (z tego co pamiętam)master drugi slave.Następnie możesz wybrać w jakim procencie ma być domiksowany.

Reszta w razie czego na PW bo robimy OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jak na razie rozwiązany.

 

Podłączyłem serwo sterujące wektorem silnika do kanału steru kierunku.

Po zmiksowaniu ruchy w obie strony są takie same i można dowolnie je zmieniać w obie strony.

Co ciekawe takie samo ustawienie na klapach daję ograniczenie ich wychyleń w górę o 40%

 

Jedynym problemem (a może i plusem) teraźniejszego ustawienia jest to że wychylenie drążka kierunku powoduję zmianę wektora ciągu w górę lub dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Model jest już dawno po kilku lotach i trzeba przyznać że ciekawe wrażenia z latania w układzie z kierowanym silnikiem.

Wczoraj udało nam się zrobić kilka migawek z latania tym modelem.

Było ciemno i jakość raczej marnawa, ale daje wyobrażenie o możliwościach modelu.

 

Filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem w trakcie budowania F-22 Raptora, a że budowa się przeciąga, postanowiłem sprawić sobie taki modelik. Dostępne były tylko Jas 39 Gripen. Wolałbym SU-27, lub F-15, ale były nie dostępne. Pierwsze co zauważyłem, to, Jezu - jakie to malutkie. Plus taki że wchodzi prawie do kieszenie, nie jestem przyzwyczajony do takich mikrusków. Brak mi małego pakieciku, jak dojedzie, to dam znać jak to to lata.

1217809827148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.