Skocz do zawartości

Serdecznie witam


Michal1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono Samolociaży. Na imię mi Michał .Mieszkam w Poznaniu (Ławica) ,więc samolotów kilka w swoim życiu widziałem. Wiem że mają skrzydła, kadłub, silnik i kit… ogon. Nie latałem niczym poza kilkoma latawcami i bodajże Jaskółką sklejoną własnoręcznie w roku chyba 87kupioną w Składnicy. Skleiłem też kilka plastików. W wolnych chwilach zajmuję się tym

 

http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,20050/catid,7/limit,6/limitstart,30/

 

jednak hobby to wymaga dużo więcej czasu niż mogę w chwili obecnej mu poświęcić. Więc budowy zawieszone zostały do połowy roku.

Okres ten chcę wykorzystać na oswojenie się z samolotowym RC

Zapału jest, narzędzia są ,warsztat jest ,materiały będą ,teorii trochę liznąłem ,w drewnie czuję się świetnie, czasu troszkę się urwie i do roboty.

 

 

Na pierwszy ogień pójdzie NEMO a zaraz po nim mam zamiar skleić WILGĘ z ARTEXU z napędem spalinowym.

 

 

W razie jak by co to pomożecie?

 

Czy ktoś lata w pobliżu poznania?

 

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.