Skocz do zawartości

Sky surfer help co trzeba


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kupiłem zestaw kit Sky surfer. Kupiłem silnik, regulator, śmigło, 4 serwa sg90 i 4 mg90s (nie wiedziałem jakie) . Mam aparaturę i odbiornik, pakiet lipo. Proszę o pomoc bo chce zamówić resztę potrzebnych akcesoriów jakie kable, Bowdeny, popychacze. Pewnie to błąd, ale lubię czasami utrudniać sobie życie i specjalnie nie kupiłem art żeby wymusić nauczenie się czegoś nowego. Jeżeli możecie to doradźcie mi jakie kable mam dokupić, długości, zawiasy itd. To taki mój nowy projekt będę wdzięczny za wszystkie rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi ci o przedłużacze serw, Długość jaką potrzebujesz  musisz wymierzyć sam , bo nie wiem jakie długie są przy serwach które masz. Bowdeny 2 sztuki -w/g mnie dowolne   1-dno metrowe. A popychacze z   w miarę sztywnego drutu 0.8 a nawet 1 mm. Są krótkie,  więc waga nie ma znaczenia.Dla lepszej  i łatwiejszej regulacji z jednej strony  " zetka " a z drugiej mocowanie w "bałwanku " -nie pamiętam jak to się fachowo nazywa. Zawiasy z butelki PET albo jeśliś  bogaty z domu, to kup  te z bolcem -22 x 35 mm albo trochę mniejsze

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.