Skocz do zawartości

Forum Alexa


senio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy na forum Alexa są gorsi i lepsi :?: Takie mam odczucie skoro miesiąc po rejestracji nie można nic napisać . Po co w takim razie udostępniona jest tam opcja rejestracji :?: . Czytać mogę i bez niej. A może chodzi o licznik użytkowników tego forum :?: Taka sztuczna popularność :?:. Nie mam wiele do napisania, ale nawet przywitać się nie można. Jestem tym zbulwersowany. Napisałem do admina (Alexa) PW ale od miesiąca leży w skrzynce nie odebrane. Nie poważne to jest jak dla mnie. Czy ktoś oprócz niego administruje tym forum żebym mógł to zgłosić. Czy ktoś może zgłosić ten problem oficjalnie na tamtym forum nowym tematem :?:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

heh :) trochę nie na miejscu pytanie :) i jako że nie chcę tu kłótni to temat zamykam.

 

A co do Alexa to należy złożyć wniosek w deklaracjach członkowskich i czekać az Alex doda Cię do reszty forumowiczów. Tam możesz pisać po rejestracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.