Skocz do zawartości

WOW-RC 30A


Linux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam taki regiel http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=23_63&products_id=116

zgubiłem od niego instrukcję.

 

Przy pierwszym podłączeniu (3s li-pol) pikał tak:

"taka melodyjka niby wstęp" bipbip bipbip bipbip bipbip bipbip i wszystko śmigało.

 

Dziś popełniłem błąd.

Najpierw podłączyłem aku potem włączyłem nadajnik (pierwszy błąd).

Następnie szybko włączyłem nadajnik, w którym przypadkowo gaz był na 5/8 (a nie na 0. drugi błąd)

 

Regiel przywitał mnie melodyjką i seriami: bip bip bip bip bip bipbip bipbip bipbip bipbip bipbip bip bip bip bip bip (myślę, co jest...) Gdy zobaczyłem drążek na 5/8 gazu szybko go cofnąłem na zero i wyłączyłem aparaturę i pakiet...

 

Następnie włączam aparaturę (gaz 0 ) podłączam pakiet i jest "melodyjka startowa" i bip bip bip bip bip (przed moim błędem było to bipbip x5)

 

*Melodyjka na wstępie to coś jak "biiibip"

 

Znalazłem temat o tym regulatorze i w nim instrukcję podaną przez Pana "hubert_tata" http://www.rcgroups.com/forums/attachment.php?s=1ee373d566083b736f6672ef178fc38f&attachmentid=1132098 .

Jednak specjalista "diem" stwierdził, że to nie instrukcja od tego regulatora.

Wie ktoś jak go zaprogramować, jak zaprogramowany jest teraz? Silnik kręci ale wydaje mi się , że słabiej (chyba). Ma kto skan instrukcji ? Bardzo proszę o pomoc.

 

 

Po włączeniu na max gazie jest melodia startowa i serie 5x bip 5x bipbip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tego specjaliste... :evil:

 

Po prostu masz instrukcje standardow TP jednak Tobie regiel zupelnie inaczej piszczy na wstepie wiec nie pasuje. Nalezy szukac alternatywnych instrukcji do regli TP. Nie wiem czy zdazylem Ci napisac na gg ale ja zaczalbym szukac od komentarzy regulatorow na hobbycity.com - czesto ludzie podaja tam rozne instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.