Jump to content

VI OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI 2007


Piotrek Pindral

Recommended Posts

VI OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI

 

18-19 Sierpnia 2007

 

Lotnisko Wilcze Laski koło Szczecinka.

 

Mam przyjemność zaprosić wszystkich modelarzy lotniczych do wspólnego latania na VI Pikniku Modelarskim, w ramach którego odbędzie się również:

„VI Ogólnopolski Zlot Posiadaczy i Sympatyków Kultowego Modelu Wicherek". Sobota jest dniem zarezerwowanym głównie dla miłośników „Wicherków” (wieczorem odbędzie się ognisko). Chętni mogą wziąć udział w zawodach ”Wicherków” RC rywalizując o ciekawe nagrody. Oceniana będzie jakość wykonania modelu i precyzja pilotażu. Podjęta będzie również próba bicia rekordu świata w ilości „Wicherków” przebywających jednocześnie w powietrzu (dotychczasowy rekord to 7 modeli).

Niedziela będzie dniem wielkiego międzynarodowego PIKNIKU MODELARSKIEGO. Wśród wszystkich gości zostaną rozlosowane upominki modelarskie a wszyscy otrzymają katalogi modelarskie oraz plakietki itp.

W ramach imprezy odbędzie się również giełda modelarska i wiele innych atrakcji. Zapraszamy sklepy modelarskie do wystawienia swoich kramików - opłata za jeden dzień - 30 zł, za dwa dni - 50 zł. (z tych opłat zwolnieni są fundatorzy nagród!)

Istnieje możliwość rozbicia namiotu na miejscu (5 zł. od namiotu lub przyczepy kempingowej).

Dysponujemy opuszczonym lotniskiem wojskowym z doskonałej jakości asfaltem i lądowiskiem trawiastym- raj dla modelarzy :) . Na uczestników czekamy już od godziny 9:00. Wpisowe 10 zł.(będzie pobierane na miejscu).

Mile widziani będą wszyscy modelarze lotniczy, niezależnie od preferowanych klas i posiadanych umiejętności.

Dojazd: ze Szczecinka wyjeżdżamy w kierunku na Piłę, udajemy się do Turowa Pom. (kierunek Piła) następnie kierujemy się na Wilcze Laski. W Wilczych Laskach przy kościele skręcamy w prawo (teraz pas mamy po lewej stronie ok. 1 km.). Pozostaje tylko skręcić w lewo za zniszczonym dworkiem i asfaltowa droga doprowadzi was na miejsce. Zaś jadąc w stronę Szczecinka z Piły (z Piły kierunek Koszalin), wówczas w Lotyniu skręcamy w lewo, dojeżdżamy do wsi Wilcze Laski, za kościołem jedziemy prosto i za zniszczonym dworkiem skręcamy w lewo i już jesteśmy na lotnisku. Jadąc z kierunku Szczecina nie dojeżdżamy

do Szczecinka tylko we wsi Sitno skręcamy na Dziki, tam kierujemy się na Turowo Pom. a stamtąd na Wilcze Laski. Zapraszam serdecznie!

Informacja i zgłoszenia: Piotr Pindral tel. (0-94) 37 479 59 p.pietrek@wp.pl

 

PROGRAM PIKNIKU MODELARSKIEGO 2007

 

SOBOTA 18.08.2007

„OGÓLNOPOLSKI ZLOT WICHERKÓW”

 

 

Do 12:00 – zgłaszanie modeli „Wicherków” do zawodów

 

12:10 – 13:30 – Ocena statyczna „Wicherków”

 

13:30 – 17:30 - Loty konkursowe ( w tym czasie w powietrzu mogą przebywać tylko modele biorące udział w zawodach)

 

18:00 – Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

 

18:45 – próba bicia rekordu świata w ilości „Wicherków” przebywających w powietrzu (w tym czasie w powietrzu mogą przebywać jedynie „Wicherki”)

 

19:00 – ognisko

 

 

 

NIEDZIELA 19.08.2007

„WIELKI PIKNIK MODELARSKI”

 

 

9:00 – 18:00 – Loty rekreacyjno-pokazowe modelami wszelkich typów i klas

 

14:00 – Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników imprezy, wręczenie nagrody dla najmłodszego i najlepszego pilota „PIKNIKU MODELARSKIEGO”

 

 

Program może ulec niewielkim zmianom

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.