Skocz do zawartości

Post BMW M3 GTR z Kolekcji Radio control


Patryk_352

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam ten model z tytułu i mam taki problem, przepala mi żarniki w świecach, pojeżdżę około 5 minut i świeca nadaje się do wyrzucenia, używam paliwa big Bang 16%nitro 10% oleju, miałem już kilka świec rożnych firm oraz 2 oryginalne, każda z nich padła, czemu? Oraz są z nim problemy bo bardzo ciężko odpala, nie ma siły, tak jak by się dusił... Co może mu dolegać? Proszę o pomoc oraz jak możecie to dajcie link do świecy która da rade, bo aktualnie nie mam żadnej wszystkie padły ;/ Jak będzie jakaś konfiguracja gaźnika itp. to piszcie prostym językiem bo w modelarstwie jestem zielony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokręc iglicą od gaźnika , byc moze masz za ubogą mieszanke ( czytaj za malo paliwka) i dlatego silnik za bardzo sie grzeje i spala swiece

jesli sie pomylilem to mnie poprawcie

 

 

EDIT: dobra jestem tego pewien , przynajmniej ja tak mialem ze palilo swiece jak za uboga mieszanka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.