Skocz do zawartości

SPEED 400 po moich modyfikacjach.


Bruno266

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie buduję speed 400 - model będzie pokryty Litespanem.

 

Główna listewka kadłuba to sosna 5x3 pozostałe to balsa - kadłub w górnej części pokryje deseczką balsową 0,8 mm

Napęd planuje silnik 400 i przekładnia 1:3

i lipole 1800 mAh

Pozostałe zmiany to jak na zdjęciach . pozdrawiam:

 

bf0e89812434539fmed.jpg

 

0ccf403688550ea5med.jpg

 

f89de5b478c4c0f8med.jpg

 

e7f52408917ac6f3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej pisałem okleiłem skrzydło litespanem i trymając je i skręcając wydaje się że ma właściwą sztywność - a zastanawia mnie czy warto zmienić to na folie oracower i czy nie będzie za cięzka . sam nie wiem czy zostawić tak jak jest czy zmieniać pokrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie odzszukałem w szufladzie silnik 300 szczotkowy i przekładnię do niego 1:3,5 oraz śmigło 10x4,7 zastanawiam się czy na lipolu 7,2 v ten samolocik polata - wiem że napęd będzie przeciązony ale nie planuje go mocno nadwyrężać - może jest jakis kalkulator ciągu i ile taki zestaw może posiadać. i w jakiej masie powinienem się zmieścić przy budowie speeda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.