Skocz do zawartości

O obrazie uczuć religijnych.


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Kościół jest taki jacy są wierni.

Księża to tylko ludzie , którzy mimo że działają w Jego imieniu to nadal tylko ludzie.

Wiadomo jak wszyscy, są ci lepsi i ci gorsi .

W każdym razie wiara od księdza nie powinna zależeć , bo albo JA w coś wierze ,albo mi się to narzuca.

Obecnie mało mnie obchodzą sprawy kościoła ,a z lenistwa na msze nie chodzę , bo i poczucia po co, nie mam.

Za to od czasu do czasu przy krzyżu stojącym gdzieś na polu , sobie cicho z nim pogadam , a jak mi jest szczególnie ciężko lub wręcz przeciwnie , mam sporo samozadowolenia, to i krzyża na polu nie potrzebuje.

Jednak zakłamania nie lubię i fałszywej pobożności.

Zawsze to powtarzam żonie co biega do kościoła jak kot z pęcherzem ,a w domu zaraz po powrocie zrobi zadymę o ..... wpisz co chcesz np że nikt garów nie pomył.

 

A jak widzę dromadera ze styro , oklejonego jakimś pseudo papierem , to mi się flaki w brzuch przekręcają, ale zaciskam zęby , bo znowu kogoś obrażę i mi się od Janka Cz.dostanie za swoje . :mrgreen:

 

Zbierając myśli do :ass: to dobrze , że to forum modelarskie to i za dużo myśleć nie trzeba , bo to trudne tematy i chyba tylko wredna pogoda mogła tu tyle narodu zebrać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ps.

sry Motylasty za offtop.. ale juz nie wytrzymalem...

 

Spoko Raffik, Diakon to fajny chłopak, w tej chwili ma takowe zdanie jakie wyraził.

Narazie jego świat ( z tego co wiem ) to motor, modele, III Rzesza, okręty podwodne i fotografia.

Życie zaś po swojemu wszystko weryfikuje z biegiem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - ...dobra wypowiedz ... mam takie samo zdanie.

Ale jezeli ktos DROMADERA nie potrafi okleic do porzadku to dajmy mu czas ...nauczy sie ...

A propos ,jak daleko Tomku jestesmy ze zmiana "Jan Czupala" na "Janeczka" ? :roll:

 

Janeczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dołóż Szczepan: klonowanie(???) rozmnażanie przez podział(???) z udziałem Stwórcy, a później kazirodztwo od samych prarodziców :cry:

 

Problem w tym, że niewiele wyjaśnia, a nasuwa mnóstwo wątpliwości, o niesmaku nie wspomnę :evil:

Chyba, że ktoś bezkrytycznie przyjmuje wszystko za dobrą monetę - na to rady nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam autentyczną przyjemność włączyć się w Wasze grono za pomocą już zreaktywowanego kompa i aby przekonać się na ile jesteście wyrozumiali, tolerancyjni i z poczuciem humoru, zapraszam do mojego tematu o remanentach.

Zaznaczam, że zamieszczone tam fotki mogą budzić ogromne uczucia obrażenia, uczuć wszelakich, poczynając od uczuć estetycznych, a na jakichkolwiek innych kończąc.

Tak więc osoby z wrażliwymi uczuciami niech coś lepią, albo sobie składają jakiegoś ARFa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w takim razie - zapraszam do lektury Pisma."

To może Starego Testamentu .Świetny horror morderstwo na morderstwie wykradanie zon i nie tylko wykradanie :wink: zabijanie synów itd...no i mamy odpowiedz na swoje pytania .

 

No tak horror - dokładnie jak w teraźniejszym życiu. Nie rozumiem co kolega instruktor chciał przez to powiedzieć. Czy Biblia ma być słodką nierealną książeczką dla niewinnych dzieci? To jak ma się odnieść do wszystkich złych rzeczy w życiu człowieka jak nie opisując z je z konsekwencjami? To znaczy , że opisywani tam ludzie byli tacy okropni a my tacy świetni jesteśmy że taka brzydka książka nas nie dotyczy? Bardziej bym się skupiał jakie odniesienie do opisywanych rzeczy miał Bóg niż co tam jest opisywane... bo opisywane jest samo życie...tacy jesteśmy. No chyba , że ktoś ma szczęście życia w raju. A wtedy będę musiał przeczytać miejscowość pod avatarem takiego szczęśliwca i jak najszybciej się tam przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba , że ktoś ma szczęście życia w raju. A wtedy będę musiał przeczytać miejscowość pod avatarem takiego szczęśliwca i jak najszybciej się tam przeprowadzić.

 

 

Darek to jak już będziesz wiedział GDZIE TO JEST. To daj mi na PW adres, bo potem nie wiadomo po ile ceny działek będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek to jak już będziesz wiedział GDZIE TO JEST. To daj mi na PW adres, bo potem nie wiadomo po ile ceny działek będą.

 

Nie ma sprawy - jak tylko coś w temacie raju będę wiedział to szybko napiszę. Mam u Ciebie dług wdzięczności bo TOTO-0 nadal świetnie lata , że aż musiałem wczoraj łożyska w silniku wymienić bo poprzednie się zużyły... ;D

 

EDIT.. A tak mi się kojarzy co do raju że to jakoś na wschód od Edenu było... a może w samym Edenie a to my teraz jesteśmy na wschodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.