Skocz do zawartości

Interfejs USB – tylko 3 kanały ?


sebi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kupiłem aparaturę E-SKY 0404 z kablem do symulatora. Po podłączeniu kabla do komputera, system rozpoznaje go jako urządzenie interfejsu HID. W panelu sterowania w kontrolerach gier, mam wykryty kontroler PPM. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że właściwościach kontrolera mam tylko 3 osie i 3 przyciski (nie wiem co to za przyciski). Czyli mogę zdefiniować w symulatorach tylko 3 kanały. A e-sky 0404 jest czterokanałowe. Efekt jest taki, w symulatorach muszę zrezygnować z lotek lub steru kierunku. Może jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Może trzeba jakiś sterownik dograć, aby kabel obsługiwał 4 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fms podobnie zresztą jak w AeroFly, też są tylko 3 kanały. Najdziwniejsze jest to, że podłączyłem na próbę moja aparaturę na 2.4G (tę brandową z hobbyking.com). I okazało się, że z nią działają wszystkie 4 kanały. Dodam tylko, że E-SKY 0404 jest w 100% sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.