Jump to content

kabel do radia TOP RC Hobby 2,4 GHz, 4ch

Recommended Posts

Witajcie,

potrzebuje pomocy - szukałem na forum, ale niestety nic nie znalazłem.

kupiłem siostrzeńcowi model -- Sky Surfer 1400MM RTF z radiem TOP RC Hobby 2,4 GHz, 4ch (link poniżej)  i próbuje znaleźć kabel PS2/USD aby połączyć radio z symulatorem na komputerze. 
W załączniku wrzucam zdjęcie radia, gniazda a poniżej linki do modelu oraz kabla, który kupiłem i nie działa (komp. nie widzi radia)

Z góry dziękuje za każdą pomoc.

Mateusz

tutaj model: 

https://allegro.pl/oferta/top-rc-hobby-samolot-sky-surfer-1400mm-rtf-9867249132?snapshot=MjAyMS0wNi0xNFQwNzowNzozMy42MTlaO2J1eWVyOzc4YjI0ODA3Njk5OWI4YzAyZmM3NTg0Y2E0NjlhYmNkODg2MjZlZmE4NDYwNmFlMWRhZWIzM2Q1ODU3ZmFiZmE%3D

tutaj kabel: 

https://allegro.pl/oferta/kabel-usb-do-flysky-fs-i6-fs-t6-i-hk-t6a-10511689294?snapshot=MjAyMS0wNy0xNlQwNzoxNjozMy4wNTJaO2J1eWVyO2JlYTVhMDY1MjE2NDc4YmUzMjBlOGE3NzZiZTBjMWJlNGY4ZmVjZGQwNzcyODRlOTg3YzVkZmNlMjc4NTBhMzU%3D

20210715_170603.jpg

20210715_170541.jpg

Z tego co mi się wydaje to ten kabel jest kablem do wgrywania aktualizacji do flysky i6, a do symulatora jest inny kabel. Ja kilka lat temu ze znajomymi kupiliśmy symulatory od chińczyków i w komplecie miały kable które wyglądają jak jack 3,5mm mono i do niego są różne końcówki pozwalające podpiąć się do różnych aparatur a drugi koniec tego jacka się wpina w taki jakby pendrive którego można przełączać w zależności od używanego symulatora.