Skocz do zawartości

Przywitanie


ziga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono modelerzy, do którego chciałbym dołączyć i razem z wami bawić się naszymi zabawkami choć powiem szczeże mam roraz mniej czasu na zabawę bo goni nas życie i obowiązki dnia powszedniego ale zawsze coś tam próbuję zrobić lub polatać.

Jestem osobą dorosłą mam 52 lata, pracuję w Loched martin na serwisie samolotów M-28 Bryza dla wojska i czasami również na serwisie S-70 Black Howk dla Policji

Parę modeli zbudowałem razem z synem depronowych typu, F15, F18, Su 27, Mig 25 mam również zbudowaną piękną makietę nielatającą modelu M-28 Bryza Bis w skali 1:10 czyli rozpiętość 2,2 m

Modele budujemy razem ze synem, który też jest mech .lot. samolów M-28 i C295 Casa

                                                                                                                                                                    Dzięki za przyjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.