Jump to content

Witam Modelarzy ! Robię deskę elektryczną


mikkele
 Share

Recommended Posts

Cześć Forumowicze, 

Jest mi niezmiernie miło, że mogę dołączyć do grupy która dzieli wspólne pasje. Konstruuję deskę elektryczną i jako nowicjusz popełniłem pewne błędy na starcie, dlatego też dołączam do Was.

W załączniku chwalę się tym co do tej pory udało mi się zrobić. Postawiłem na konstrukcję w dużej mierze wykonaną i zaprojektowaną przez siebie - także podczas zabawy korzystam z drukarki 3D, drukowałem nawet opony z filamentu elastycznego TPU. 

 

Jaki popełniłem błąd ? Dobrałem zły silnik ... https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-5055-430kv-brushless-outrunner-motor.html - jest to silnik lotniczny i nie nadaje się do takiej konstrukcji :) bez obiążeń działa fajnie, ale pod obciążeniem pali regulator.

 

W związku z tym czy jesteście w stanie pomóc mi dobrać odpowiedni napęd oraz regulator do takiego zastosowania ?

Mam takie pakiety https://hobbyking.com/en_us/turnigy-battery-nano-tech-5000mah-5s-35-70c-lipo-pack-xt-90.html?queryID=2bb89ca16112f4793e708cfd7e82864c&objectID=69282&indexName=hbk_live_products_analytics -  kupiłem je cztery i chciałbym je wykorzystać, koszt to ok 320 PLN za jeden.

Przy okazji małe ogłoszenie bo posiadam takie 4, a dwa mi w zupełności wystarczają, więc mogę odsprzedać po niższej cenie (do negocjacji). Jeżeli ktoś szuka silnika lotniczego jak powyżej również mogę sprzedać taniej.

 

Ja potrzebuje niestety innego zestawu do wykonywanego projektu.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc :)

Pozdrawiam serdecznie !

Michał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.