Skocz do zawartości

Modele piankowe RC do nauki pilotażu


tom234

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknji sobie na sąsiedni temat: 


No i od siebie mogę polecić jakieś ToTo, ja zaczynałem od "0" (z lotkami). Akurat metr rozpiętości, przyjemna budowa, bardzo dokładnie opisana (na stronie jest też trochę wskazówek modelarskich), a model latał super i był naprawdę pancerny :). No i dość tanio wychodził jeśli to też ma znaczenie. Aczkolwiek na pewno to nie jest jedyna dobra droga ;).
http://www.motylasty.pl/modele.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy są jakieś specjalne ustawienia w nadajniku co do motoszybowca np. jakieś miksowanie klap ze sterem wysokości ,

czy zklap można zrobić klapolotki mam Fly Sky i6X  ,

jak osłabić czułość skrętu steru kierunku bo zmienia się prędkość silnika chyba że to kwestia wprawy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie aparatury Fly Sky to nie ma ona specjalnych ustawień poza elevonem i v tailem chyba więc do wykorzystania masz jedynie 3 mixery z czego 1 tracisz aby zmiksować ze sobą lotki gdy są na osobnych kanałach i jak dobrze pamiętam to aby ustawić klapolotki musisz wykorzystać pozostałe dwa mixery. Odnośnie czułości skrętu steru kierunku to da sie zmienić expo i/lub rate ale nie wiem czy o to ci dokładnie chodziło, bo to zmieni jedynie czułość steru kierunku oraz jego wychylenia w stosunku do ruchu drążka, jeśli chodzi ci o to że przypadkowo podczas ruszania sterem kierunku ruszasz drążkiem gazu to jest to kwestia wprawy. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie tej aparatury to pytaj śmiało miałem zmodyfikowanego fs-i6 więc chętnie pomogę, a pewnie inne osoby z forum też miały z tym radiem jakieś doświadczenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.