Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Radomia


TT_PIT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy na forum.

Lotnictwem interesuję się chyba od urodzenia, a przynajmniej odkąd tylko pamiętam. Od młodości pochłaniałem wszystko co związane było z lotnictwem, aż do czasu kiedy to w 2005 roku zaopatrzyłem się w pierwszy nadajnik i samolot RC. Od tamtego czasu przybyło sporo gratów w hangarze.

Na stanie znajdzie się ok 10 samolotów z czego 4 są na warsztacie, niepoliczalna ilość servomechanizmów, odbiorników, silników, pakietów i innych mniej lub bardzie potrzebnych szpargałów. A, i dwa raptory.

Obok pierwszego nadajnka Optica6 (mam go do dzisiaj i czasem używam) pojawił się MPX Royal Evo 9 który mnie rozczarował (dostał ban'a i leży w szafie :mrgreen: ) i Futaba FX30 w wersji 2.4 i 35.

Od 2007 roku zacząłem przygodę również z prawdziwym lotnictwem i obecnie żona ma nie wiele pożytku ze mnie w domu. Wolny czas spędzam albo na Bemowie, albo na lotnisku modelarskim pod Radomiem albo ostatecznie (jak nie ma pogody na jakiekolwiek latanie) na modelarni :crazy:

Obecnie wciągnęło mnie dość mocno FPV więc najprawdopodobniej będę najczęstrzym gościem na tym właśnie forum.

 

Z lotniczym pozdrowieniem,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.