Skocz do zawartości

Zrobiłem sobie Wronę


bzik4

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z planów zamieszczonych w RC Przeglądzie http://www.rcmodel.pl/2,3,448,index.html postanowiłem sobie zrobić Błyskawicę II zanim jednak ją dokończyłem w trakcie próby ulotnienia doszło do śmierci niewinnego czarnego stworzenia mieszkającego tuż pod warstwą darni. Po tym wypadku mocno pokiereszowana Błyskawica wylądowała na szafie, aż przyszedł dzień w którym zauważyłem czarną taśmę pakową w sklepie i postanowiłem poprzez jej kolor uczcić pamięć Kreta remontując zniszczony samolot i w taki oto sposób powstał Wron :D

 

rozp. 84cm

dł. 77cm

waga nieznana

pakiet 1000 albo 1500mAh

lotki serwo SG90

sk SG50

silnik samoróbka z CD ze śmigłem 6x4 APC

regiel Jeti 18

 

Robiąc Wrona poszedłem na łatwiznę: skrzydło powstało z dwóch kawałków depronu 6 i 3mm oraz dwóch listewek 6x3, kadłub to depron 6 i dwie listewki, wręga- sklejka owocówka, jeszcze na pewno dodam ster kierunku i dokończę oklejanie

Jednym słowem takie byle co ten Wron ale ma jedną podstawową niesamowitą zaletę - fantastycznie lata :rotfl: gdy leci bardzo szybko słychać jak gwiżdże a gdy zwolni dzięki niewielkiemu wzniosowi płata lata jak rasowy stabilny parkflej

A wygląda tak:

p2010195mediumwz2.jpg

w800.png

 

p2010197mediumpj0.jpg

w800.png

 

p2010198mediummq6.jpg

w800.png

 

p2010202mediumsv4.jpg

w800.png

 

a jak mi się uda wrzucić gdzieś film z latania to zamieszczę linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.