Skocz do zawartości

Publikacja stron .HTML


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

mlody25 jak masz domene + miejsce na serwerze to wystraczy. Treaz bieresz nazwe usera oraz haslo do konta FTP logujesz sie i wrzucasz ten plik czy pliki ale główny musi nazywać się index.html czy np. index.php, index.htm. Do wrzty na ftp wystarczy np. total commander ale jak pisałeś strone w jakims lepszym programie to zapewne tam jest opcja wrzuty na serwer.

 

jezeli chcesz aby strona byla indeksowana przez roboty sieciowe i widziana w wyszykiwarkach google itp. musisz miec dobrze napisane META.

 

reszte jak to robic mozesz pocztrac w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję właśnie wrzucałem stronę na FTP (mam mozille i za pomocą FireFTP) i zatytułowałem index.html i nic, ale spróbuje jeszcze raz. Aha ponieważ strona ma więcej screenów jak tekstu to te screeny też muszę dać na FTP?

 

EDIT: Panowie działa dziękuję z całego serca na pewno przyda się początkującym tylko boje się co z moderatorami bo oni nie popierają no wiecie piratów.... A szkoda bo taka instrukcja dla biedniejszych rodzin by się przydała. Jeszcze raz dzięki, leci pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie w Hyde Parku nie ma pomógł, jak i ich liczników w profilu! nie wiem jaki to ma sens ale ten dział jest uznany za "Tematy ogólne, o życiu itp ;) Byle bez zbędnych emocji." :wink:

PS:pisałem razem z przedmówcami :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hyde Parku nie ma funkcji pomógł. Pomogłem? ;-) :P:D

 

Nie :devil:

 

 

A plik wcale nie musi być zatytuowany index.html

Jeżeli chciał by wrzucić na serwer tylko coś co było by dla jego użytku a nie publicznego to nazywa go np. kazek.html

 

Wówczas link do wejścia w ten plik to www.nazwatwojejstrony.prv.pl/kazek.html

 

index.html jest rozpoznawany jako strona główna na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.