Skocz do zawartości

zasilanie nadajnika lipolem


celnik

Rekomendowane odpowiedzi

No to myślę, że żaden pakiet li-po Ci się nie nada niestety.

 

Jedyne rozwiązanie to włożyć akumulatorki, a do ich ładowania to kup sobie koszyczek w sklepie elektronicznym na 8 szt paluszków i podepnij do ładowarki jako pakiet.

 

No oczywiście musisz mieć odpowiednią ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz analizujac wszystkie za i przeciw to faktycznie lipo chyba nie dam rady raz ze moze nie wejsc a drugie to obawa przed uszkodzeniem. Tak dwa lipo by weszly ale trzy to moze faktycznie byc ciezko, chyba ze sa jakies podluzne celle (waskie) i spakietowane.

 

No oczywiście musisz mieć odpowiednią ładowarkę.

 

A jaka bys doradzał? Jak mozesz daj pare do wyboru z roznych przedzialow cenowych i za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz analizujac wszystkie za i przeciw to faktycznie lipo chyba nie dam rady raz ze moze nie wejsc a drugie to obawa przed uszkodzeniem

Jak masz taki układ paluszków to na pewno nie wejdzie, jeśli o uszkodzenia to nie ma się czym martwić, ale i tak nie dasz rady, 2s to za małe napięcie jest.

 

No cóż jak kupować to raz a dobrze :mrgreen: taką żeby już Ci starczyła na przyszłość.

 

A jaka bys doradzał? Jak mozesz daj pare do wyboru z roznych przedzialow cenowych i za i przeciw.

 

Przeszukaj forum, było już o różnych ładowarkach, ja osobiście mam Robbe Compact duo, wada - nie ma programu do Li-Fe - dla mnie to nie problem, ale z Hobbycity też mają użytkownicy i sobie chwalą.

Może ktoś kto ma inną się wypowie, ja pozostałem na tej właśnie robiąc zakup raz a dobrze (trochę czasu temu a wiadomo idzie wszystko do przodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.