Skocz do zawartości

Zmiana mode w nadajniku Graupner/JR mx-12.


Paweł R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z nudów postanowiłem zrobic mini poradnik dla tych którzy nie mają instrukcji do nadajnika bądź się boją jak ja na początku, że coś popsują.

 

Na początku :

dsc00047qh8.jpg

dsc00014uj9.jpg

Jeśli plastikowy element nie wypadnie należy go zdjąc :)

dsc00015kx9.jpg

To już po wszystkim.

dsc00019cn6.jpg

Jak widać to była zmiana na mode 2 czyli gaz po lewej stronie. zmiana na mode 1 wygląda tak samo tylko to trzeba zrobić na prawym drązku.

Teraz mała modyfikacja wtyczki do zasilania nadajnika.

dsc00025fo2.jpg

Gdy dojdzie wtyczka dodam zdjęcie jak to u mnie wygląda. Proszę o surową ocenę.

 

Zabraniam bez mojej zgody rozpowszechniania wszelkiego materiału zawartego na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wtyczką po prostu przekombinowałeś,skąd pomysł żeby właśnie przez nią ładować pakiet?

Od częstego wyjmowania i wkładania wyrobią się styki i kiedyś zabraknie Ci zasilania.

Czy jesteś na 100% przekonany że miałbyś problemy z ładowaniem przez oryginalne gniazdo zasilania?

Jeżeli już to trzeba było dolutować drugi przewód z żeńską wtyczką do akumulatora i ten sposób ładować i nic więcej nie zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.