Skocz do zawartości

Gdzie kupić najtaniej Spectrum dx6i?


ANDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Zamierzam przestawić się na 2,4 Ghz i chcę w ciągu paru dni kupić sobie zestaw dx6i razem z odbiornikiem. Chcę kupić najtaniej, sprawdzałem na allegro - w ogóle nie ma. W sklepach internetowych: nastik.pl ma najtaniej - 739 zł - ale dla mnie to i tak trochę drogo. Ale jeśli nic nie znajdę to mówi się trudno: płacz i płać jak chce się mieć coś dobrego.

 

Może zna ktoś jakieś pewne zagraniczne źródło gdzie można ten zestaw kupić w cenie aby się opłacało to sprowadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heliguy.com - ale tez nie maja aktualnie na stanie. Warto sie jednak zarejestrowac i kliknac backorder. Jak bedzie dostawa to dostaniesz maila z powiadomieniem i masz 3 dni na kupno. Sklep w europie wiec zadnego cla ani vatu dodatkowego nie placisz, gwarancja jest i sklep sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak dotrze do Europy (Polski) nowa partia tych radyjek, to ceny poszybują mocno w górę ( w końcu wszyscy zaopatrują się u Chińczyków za "dulary" a Washingtony były nie tak dawno po 2,20 a dzisiaj są po 3,68) :(

Albo trafisz coś w starej cenie, albo zakupy w HC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.fast-lad.co.uk

Tu masz najtaniej.

Sklep w Anglii, nie dostaniesz dodatkowych opłat.

Przesłka 15 Funtów standartowa, kurier 19,50 Funtów.

Tylko jeden problem, nie mają juz na stoku sprzętu, a jak koledzy wspomnieli wyżej kursy poszybowały.

Jak zapełnią stok ciekawe jaka będzie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.fast-lad.co.uk

Tu masz najtaniej.

Sklep w Anglii, nie dostaniesz dodatkowych opłat.

Przesłka 15 Funtów standartowa, kurier 19,50 Funtów.

Tylko jeden problem, nie mają juz na stoku sprzętu, a jak koledzy wspomnieli wyżej kursy poszybowały.

Jak zapełnią stok ciekawe jaka będzie cena.

 

POLECAM ten sklep - właśnie załatwiam kuriera do Anglii aby wysłać moje DX6i w celu wymiany. Sklep i ludzie w nim pracujący nie olewają konsumenta i bez problemu odpowiadają na każdy e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Zamierzam przestawić się na 2,4 Ghz i chcę w ciągu paru dni kupić sobie zestaw dx6i razem z odbiornikiem. Chcę kupić najtaniej, sprawdzałem na allegro - w ogóle nie ma. W sklepach internetowych: nastik.pl ma najtaniej - 739 zł - ale dla mnie to i tak trochę drogo. Ale jeśli nic nie znajdę to mówi się trudno: płacz i płać jak chce się mieć coś dobrego.

 

Może zna ktoś jakieś pewne zagraniczne źródło gdzie można ten zestaw kupić w cenie aby się opłacało to sprowadzać?

 

Zanim podejmiesz decyzję z zakupem poczytaj posty ile jest uwag na temat tych aparatur.

Ja również chciałem ją kupić ale zmieniłem zdanie i za te pieniądze kupiłem Sanwę RDS 8000.

Czy zrobiłem dobrze tego nie wiem , okaże się za pare miesięcy. Jak na razie działa bez zarzutów i jakiś niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już całkiem zgłupiałem. Na forach mówią żeby kupować dx6i bo ma dsm2. Na innych znowu forach że jakieś felerne partie (sprawdzając pod klapką od baterii) mają problemy z trymerami - samoczynnie się przesuwają. Tutaj znowu sanwa rds 8000, sprawdziłem: nadawanie w jakimś paśmie FHSS (nie wiem co to) i na dodatek opis że preferowny do modeli śmigłowców. Inni znowu odradzają apki FM i AM bo zakłócenia...

Zróbmy tak: macie w kieszeni około 750 zł i zamierzacie kupić dobrą aparaturę z odbiornikiem (serwa niekonieczne) do latania akrobatem. Co byście kupili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też niezły pomysł zakładając, że kupisz w komplecie z odbiornikiem i nie będziesz miał w planie zkupu większej ilości odbiorników Futaby, które są bardzo drogie.

W tym dziale znajdziesz wiele pozytywnych opini na temat DX6i. Po ilości postów można się domyślać, że bardzo wiele osób zdecydowało się na Spektrum. Ten wątek się troszkę wyofftopował.

Edit: pisaliśmy w tym samym czasie Diem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o futabie ff-6? Cena stosunkowo niska tylko nie wiem jaki to ma zasięg...

 

Ja posiadam, a raczej posiadalem poniewaz jutro sprzedaje. Przeskoczylem na wyzszy model. Jedyna wada jaka posiada futaba to dodatkowe odbiorniki ktore kosztuja 100$. Po za tym bardzo dobrze wykonana, swietnie sprawujaca sie aparatura, zasieg kilka kilometrow - o ile tyle komus potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje spektrum kupowałem w US w donaldshobby, co ma ten pozytyw że moc wyjściowa 100mW.

Spektrum ma bardzo duży plus w postaci całkiem rozsądnych cenowo odbiorników, a parkflyerowe są w ogóle tanie. Jeśli zamierzasz latać spaliniakami, to możesz pomyśleć o DX7 sprzedawanym w zestawie z 4 cyfrowymi serwami i pakietami do nadajnika i odbiornika.

Jedynym minusem to brak "throtlle cut" czyli wyłączania silnika jednym wyłącznikiem (można to co prawda zmiksować , ale to nie to samo) oraz trochę niewywazona obudowa, jeśli przypiąć na pasek- trzeba nabyć specjalny łącznik do paska, żeby zawiesić w środku ciężkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Ja zamierzam latać na elektrykach. Nie znam się na spalinowych (w ogóle nie posiadam samochodu - nawet nie wiem jak jest zbudowany silnik oraz na jakiej zasadzie działa) a z elektrycznymi miałem już do czynienia od małego (rozbierałem magnetofony w radiach :)) I w ogóle cichsze są, od razu palą i zero problemów przy niskich temperaturach (nawet korzyść bo chłodzenie lepsze :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.