Skocz do zawartości

Reg. Super Simple


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób stosuje i chwali te regulatory, cena i to że jak na koszty ich są "niezawodne". A ja mam pytanie co do ich "wydajności" zakłóceń? W sensie, czy emitują jakieś zakłócenia? Jeśli tak to jak zapobiec tym zakłóceniom? [pewna większa odległość od odbiornika (?) , mniej więcej jaka?] Nie znalazłem nic na forum na ten temat, może źle szukałem, jeśli było coś to proszę o link. Zamierzam nabyć ten regulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kilku tych regulatorów. Zdarzało się że regulator leżał na odbiorniku :oops: a ja latałem na granicy zasięgu. Nadajnik mx-12, regiel SS 30A - ten tańszy bez możliwości programowania, odbiornik e-sky z pomarańczową obudową (te z szarą wydaja mi się do kitu bo na nim strasznie siało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak odróżnić ten co go nie można programować od tej programowalnej wersji (poza ceną)

Jak jest zaprogramowany ten tańszy?

Mam jeden taki reg. " SIMPLE" i w czasie rozładowywania zmniejsza mi obroty silnika płynnie ale jak by do zarżnięcia pakietu (pakiet spuchł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.