Skocz do zawartości

Aparatura do drona.


kapral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka lat temu zakończyłem przygodę z modelarstwem lotniczym. Jednak „licho nie śpi” ;) i kusi. Mam miejsce, gdzie bez problemu mogę latać wielowirnikowcami (nie chodzi mi o drony z Dji). Mam aparaturę z dawnych lat: Hitec Aurorę 9x - jak dla mnie bardzo dobry sprzęt, ale w przypadku dronów link od Hiteca raczej nie występuje. Pytanie, czy ktoś z Was orientuje się jak z jakością takich sprzętów jak Radiomaster Zorro - wygodna forma pada, lub „tradycyjna” aparatura Radiomaster 16x?
Nie znam w ogóle tego sprzętu, choc polecany jest na stronach dronowych. Wiem co nieco o firmowych sprzętach typu Graupner lub Futaba ale chcę wybrać coś do dronów. Takie „Radiomastery” nic mi nie mówią poza tym, że są w miarę tanie i ponoć popularne. Ktoś coś podpowie?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję sprawdzić, dotknąć i pobawić się radiem dedykowanym do dronów: Radiomaster Zorro. Małe zgrabne radyjko z modułem wieloprotokołowym do którego można, jeżeli będzie taka potrzeba, dołożyć moduł Elrs lub crossfire. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zorro wygląda na solidny sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.