Skocz do zawartości

Aparatura do drona.


kapral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka lat temu zakończyłem przygodę z modelarstwem lotniczym. Jednak „licho nie śpi” ;) i kusi. Mam miejsce, gdzie bez problemu mogę latać wielowirnikowcami (nie chodzi mi o drony z Dji). Mam aparaturę z dawnych lat: Hitec Aurorę 9x - jak dla mnie bardzo dobry sprzęt, ale w przypadku dronów link od Hiteca raczej nie występuje. Pytanie, czy ktoś z Was orientuje się jak z jakością takich sprzętów jak Radiomaster Zorro - wygodna forma pada, lub „tradycyjna” aparatura Radiomaster 16x?
Nie znam w ogóle tego sprzętu, choc polecany jest na stronach dronowych. Wiem co nieco o firmowych sprzętach typu Graupner lub Futaba ale chcę wybrać coś do dronów. Takie „Radiomastery” nic mi nie mówią poza tym, że są w miarę tanie i ponoć popularne. Ktoś coś podpowie?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję sprawdzić, dotknąć i pobawić się radiem dedykowanym do dronów: Radiomaster Zorro. Małe zgrabne radyjko z modułem wieloprotokołowym do którego można, jeżeli będzie taka potrzeba, dołożyć moduł Elrs lub crossfire. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zorro wygląda na solidny sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.