Jump to content

Aparatura do drona.


kapral
 Share

Recommended Posts

Witam

Kilka lat temu zakończyłem przygodę z modelarstwem lotniczym. Jednak „licho nie śpi” ;) i kusi. Mam miejsce, gdzie bez problemu mogę latać wielowirnikowcami (nie chodzi mi o drony z Dji). Mam aparaturę z dawnych lat: Hitec Aurorę 9x - jak dla mnie bardzo dobry sprzęt, ale w przypadku dronów link od Hiteca raczej nie występuje. Pytanie, czy ktoś z Was orientuje się jak z jakością takich sprzętów jak Radiomaster Zorro - wygodna forma pada, lub „tradycyjna” aparatura Radiomaster 16x?
Nie znam w ogóle tego sprzętu, choc polecany jest na stronach dronowych. Wiem co nieco o firmowych sprzętach typu Graupner lub Futaba ale chcę wybrać coś do dronów. Takie „Radiomastery” nic mi nie mówią poza tym, że są w miarę tanie i ponoć popularne. Ktoś coś podpowie?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sam używam tx16s i jestem zadowolony ale używam go do samolotów drony mnie nie pociągają. Polecam odwiedzić facebooka jest dużo wiadomości  tej najnowszej  między innymi o zerro.

Link to comment
Share on other sites

Miałem okazję sprawdzić, dotknąć i pobawić się radiem dedykowanym do dronów: Radiomaster Zorro. Małe zgrabne radyjko z modułem wieloprotokołowym do którego można, jeżeli będzie taka potrzeba, dołożyć moduł Elrs lub crossfire. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zorro wygląda na solidny sprzęt. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.