Jump to content

Aparatura do drona.

kapral
 Share

Recommended Posts

Witam

Kilka lat temu zakończyłem przygodę z modelarstwem lotniczym. Jednak „licho nie śpi” ;) i kusi. Mam miejsce, gdzie bez problemu mogę latać wielowirnikowcami (nie chodzi mi o drony z Dji). Mam aparaturę z dawnych lat: Hitec Aurorę 9x - jak dla mnie bardzo dobry sprzęt, ale w przypadku dronów link od Hiteca raczej nie występuje. Pytanie, czy ktoś z Was orientuje się jak z jakością takich sprzętów jak Radiomaster Zorro - wygodna forma pada, lub „tradycyjna” aparatura Radiomaster 16x?
Nie znam w ogóle tego sprzętu, choc polecany jest na stronach dronowych. Wiem co nieco o firmowych sprzętach typu Graupner lub Futaba ale chcę wybrać coś do dronów. Takie „Radiomastery” nic mi nie mówią poza tym, że są w miarę tanie i ponoć popularne. Ktoś coś podpowie?
Pozdrawiam

Sam używam tx16s i jestem zadowolony ale używam go do samolotów drony mnie nie pociągają. Polecam odwiedzić facebooka jest dużo wiadomości  tej najnowszej  między innymi o zerro.

Miałem okazję sprawdzić, dotknąć i pobawić się radiem dedykowanym do dronów: Radiomaster Zorro. Małe zgrabne radyjko z modułem wieloprotokołowym do którego można, jeżeli będzie taka potrzeba, dołożyć moduł Elrs lub crossfire. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zorro wygląda na solidny sprzęt. 

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.