Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Michał.

Modelarstwem interesuję się od dziecka.Jako 10-letni chłopak uczęszczałem do modelarni gdzie tam w tych latach zaczynało się od szybowców Jaskółka.Po jakimś czasie przestałem ze względu na ograniczenia techniczne.Znudziło mnie puszczanie z ręki szybowca który latał przez kilkadziesiąt sekund a model na uwięzi (w tamtych czasach rarytas)potrzeba było nie lada funduszy których 10-letni chłopak nie miał.

Za modelarstwo RC zabrałem się od 4 lat gdzie już jako pracujący stać mnie było na sprzęt, nie wspomnę o wyrozumiałości mojej małżonki która nazwała mnie dorosłym dzieciakiem :)

Jako sprzęt służy mi jak na razie Hitec Laser4 + modulator Zbiga (poluje na coś nowego) 4 szt silniki elektryczne 3f ,regulator 30A,4 szt serwa mini oraz 3 pakiety Li-pol.

Dotychczas zbudowałem kilka modeli z pianki pod panele zwanej na Forum jako Depron zielony :P .Fajny materiał dla początkującego.

W tej chwili chcę przejść na większe modele z silnikiem żarowym.

Nie interesują mnie w ogóle modele kupione w sklepie, ja muszę wszystko wyciąć, pomyśleć i posklejać sam, na tym zresztą modelarstwo polega Prawda?

Dobra kończę zanudzać.

Jestem otwarty na wszelkie dyskusje oraz znajomości.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.