Skocz do zawartości

Dragon fly 2 czy dobry wybór ?


Pablooo

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór jak już :P Nie, to zły śmigłowiec na początek. I w ogóle na całą 'karierę' modelarza. Po prostu nie kupuj, widziałem i wiem co mówię.. Jak chcesz śmigłowiec na początek to kup lamę :wink: Tu masz 2ch, sterujesz obrotami silnika i silnikiem na ogonie który obraca ten śmigłowiec w jedna stronę. Model jest ciągle pochylony do przodu i w ten sposób się porusza. W lamie masz już 4ch i sterujesz "całym" śmigłowcem :)

 

Pozdrawiam i życzę udanego początku z modelami śmigłowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Witajcie planuje zakupic sobie dragon fly 2 http://www.allegro.pl/item549162417_dragon_fly_2_helikopter_zdalnie_sterowany_65cm.html czy dobry wybur ?? prosze o pomoc z góru dziekuje ;D ;D ;D

 

Zważaj kolego na pisownię o ile jestem w stanie zrozumieć brak polskich znaków to błędy na poziomie I klasy podstawówki to już jest masakra.Będę usuwał takie posty bo czytać się tego niestety nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam taki śmigłowiec a może nie śmigłowiec tylko nielot :) Kupiłem go daawno temu jak jeszcze o prawdziwym modelarstwie nie myślałem :)

Yyyy.... Brak słów na tą zabawkę, to nawet nie jest zabawka :rotfl: Po prostu wielkie G....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.