Skocz do zawartości

akro-latadło pod dom?


fredzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono kolegów bardzo serdecznie.

Jako, że pogoda coraz bardziej lotna, tylko czasu brakuje na wyjazdy na lotnisko poszukuję planów modelu do polatania "pod domem". Preferowalnie Shock-flier i koniecznie do samodzielnej budowy.

Po przeglądzie zasobów znalazłem w modelarni:

-AXi 2212/34 SILVER

-kilka HXT900

-kilka śmigieł do elektryką w różnych rozmairach

- ładne kilka lipoli: 2s460. 2s800, 3s1000, 2s1700,3s1700, 3s2200

-trochę depronu, balsy węgla i innych materiałów

Wydaje się możliwe z tego sklecić coś akro-podobnego do polatania na pobliskim boisku.

Zna ktoś jakieś plany depronowców na Dwór pod taki sprzęcik?

Mi się jedynie udało znaleźć modele halowe pod lżejszy sprzęt i niezdatne do latania przy wietrze albo wynalazki z epp, a mi się właśnie zamarzył jakiś SHOCK...

Z góry dziękuję za wskazówki i linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3D :D

 

To samo co Extra 330s. Przy lekkim wiaterku tez spokojnie mozna tym polatac.

 

Podpisze się pod słowami Dzejsona, z tą różnicą że zamieniłbym mały wiatr na nawet taki całkiem spory.

 

Koniecznie trzeba jednak wzmocnić sztywność ogona prętami węglowymi, bo przy swojej wielkości i masie przy ciasnych akrobacjach ma tendencję do "zostawania w tyle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ogonek jest bardzo wiotki. Trzeba koniecznie wzmocnic,u mnie jeszcze za slabe te wzmocnienia.

 

A wracajac jeszcze do wiaterku. Jak pisze

Marcin vel. "Mars_2000 mozna nim latac w wietrzne dni,ale dla mnie to sie torche mija z celem. Zawisow sie nie porobi :) Ale zaspokojic glod mozna.

W dziale z filmami jest moj filmik z lotow wlasnie przy silniejszym wietrze,mozesz zobaczyc jak to wyglada.

 

Pozdrawiam i udanych lotow w weekend zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.