Skocz do zawartości

Nauka latania - kłopot z symulatorem FMS


Jacekos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem jak się dokonuje zakupu przez paypal... Czy program się ściąga z internetu i zakupuje licencję?

---------

w niektórych przypadkach tak.

---------

np przedłużenie licencji lub wykupienie jej na dany program

---------

Czy program się ściąga z internetu i zakupuje licencję?

 

 

 

mtk: To może mi ( nam ) powiesz JAKI program ściąga się z INTERNETU do obsługi PAYPALA i jaką LICENCJĘ się "zakupuje" by używać PAYPALA ? Bo chyba o to pytał DAREK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Wchodzisz na strone www.paypal.pl zakładasz tam swoje konto i oczywiście potwierdzasz przez email. (podobnie do konta bankowego). Następnie przelewasz pieniążki z konta osobistego na konta paypal i możesz płacić na stronach/sklepach/aukcjach, które udostępniają ten sposób płatności. Mówiąc wprost tam gdzie wymagane są płatności w walutach innych niż złoty polski. Nie ściąga się żadnego programu ani nic w tym rodzaju... Mtk coś namieszał.... ;)

 

Co do Clear View rc - ściągasz ze strony producenta wersje demo, która jest ograniczona czasowo i "możliwościowo" do momentu kiedy nie zapłacisz i nie pozyskasz dzięki transakcji seriala (czyt. licencji) Jak zapłacisz i dostaniesz serial to zwyczajnie rejestrujesz i demo utwiera swoje przestworza w pełnym wymiarze ;)

Ot cała sztuka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buwi777 Myślę, że mtk napisał poprawnie. Nigdzie nie było powiedziane, ze się ściaga z internetu jakiś program do obsługi PayPal`a. W dzisiejszych czasach wiele programów (szczególnie kupowanych przez internet, ale też nie zawsze) kupuje się metodą ściagniecia instalatora programu z internetu (inaczej nie sprzedają). Następnie za pośrednictwem PayPal wnosi się opłatę za licencję na konto dystrybutora programu, a ten prześle pocztą pocztową lub pocztą elektroniczną kody konieczne do uruchomienia (bądź aktywacji) programu. Nawet kupując w "normalnym" sklepie mozemy otrzymać kolorowe pudełko (żeby było widać, ze coś kupiliśmy), książkę z instrukcją, certfikat z kodami licencji ale bez płyty z instalatorem. Płyta ze względu na długi okres "produkcji i dystrybucji" nie zapewnia najnowszej, aktualnej, poprawionej wersji. Program najnowszy ściągamy wówczas ze strony producenta (też niekoniecznie, może być tzw. przez niektórych "pirat"), z internetu. Znam wiele programów w ten sposób dystybuowanych, nie tylko wspomniany wyżej. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o chwilowe warunki pogodowe (piątek, sobota) :) Ja wiem, że są zapaleńcy, którzy lubią marznąć lub moknąć ale ja do nich nie należę.

Natomiast w kwestii lotnisk czy lokalizacji nadających się to jest ich dość dużo. Tutaj nie miałem zastrzeżeń (musiałeś coś źle zrozumieć) Niezależnie od tego podpytuje doświadczonych kolegów gdzie można polatać i ew. spotkać kogoś kto początkującemu w potrzebie pomoże. :)

 

Co do lotniska, o którym piszesz to dziękuję za informację. Na szczęście jest Google Earth ponieważ na stronie nie doszukałem się namiarów ani lokalizacji. (może żle szukałem) Poza tym piękna inicjatywa i z pewnością nawiąże kontakt. Jeszcze raz dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Clear View rc - ściągasz ze strony producenta wersje demo, która jest ograniczona czasowo i "możliwościowo" do momentu kiedy nie zapłacisz i nie pozyskasz dzięki transakcji seriala (czyt. licencji) Jak zapłacisz i dostaniesz serial to zwyczajnie rejestrujesz i demo utwiera swoje przestworza w pełnym wymiarze ;)

Ot cała sztuka.

 

Pozdrawiam

 

Jakoś nie znalazłem na stronie wersji demo. Czy ona jest jakoś ukryta? I czy sterowanie jak zalecają w tej wersji demo jest za pomocą kontrolera E-SKY czy tylko z klawiatury?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz sobie wersje 4.98 (to program w całości)

Instalujesz i dopuki nie zarejestrujesz (wniesienie opłaty - pozyskanie klucza),działa jako demo. Z tego co pamiętam działa przez ok 1 godzinę. Oczywiście jest dużo ograniczeń (samoloty, lokalizacjie, warunki).

Poniżej link

 

http://www.rcflightsim.com/download.html

 

Jakbyś miał pytania pisz na priv postaram się pomóc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie program ciekawy. Udało mi się odpalić. Nie zorientowałem się tylko , że tak krótko będzie działał. W trakcie przyszedł mój syn i nie zdążył nawet zbytni spróbować i nam się wyłączył. O ile dobrze zrozumiałem to koszt wynosi prawie 40 $. Ale jeszcze jest pozycja za chyba 99$ , nie orientujesz się co chodzi w tej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odpalisz swoją pełną wersję to daj znać ile trwała realizacja "zamówienia" i jak działa program we wszystkich opcjach. Mi co prawda FMS działa ale to nie to. Martwi mnie tylko , że lądowanie było banalnie proste. Może można to jakoś utrudnić ustawieniami bo w rzeczywistości mi to tak ładnie nie wychodzi jak w symulatorze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja również mam problem z FMS a nawet 2:

1.Czasami jak gdy latam to nagle ni stad ni zowąd na pasku uruchamia się symulator drugi raz (tak jak bym 2 razy go włączył) . Nie można go włączyć , ale jest i powoduje przycinanie się gdy , zmiana rozdzielczości i przeinstalowanie nie pomaga.]

2.Czasem tracę sterowność nad modelem w symulatorze. Po prostu stery sie zacinają i leci prosto tylko szarpie sterem kierunku. Po jakimś czasie się odcina , lub jak zmienię rozdzielczość.

 

Jak te dwa problemy naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.