Skocz do zawartości

potrzebny elektronik - piecyk do gitary elektrycznej)


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszałeś o kablu jack-jack + przejściówka jack-mały jack a to wszystko podpięte pod mikrofon w komputerze ?

 

Mozesz podłaczyć głośniki albo słuchawki w zależności czy ćwiczysz wieczorem czy w dzień

 

W zależności co bedziesz pogrywał musisz dobrać przystawki w gitarze, jeżeli ma to być granie "ciężkie" to warto żeby gitara była twarda [patrz les], jeżeli bardziej lajtowe to gitara bardziej miękka [strat -> tele]. W sumie i tak puszcza się gitrare przez efekty co całkowicie eliminuje potrzebe posiadania nie wiadomo jak wypasionego wiosła.

 

Co do gitary to wątpie abyś trafił coś nowego co by dobrze brzmiało poniżej 2000PLN a więc po co kupować np. Corta za 1200zł który się po 2 latach rozjeżdza ? Znowu co z tego że dasz 6000PLN za Fendera jak trafisz na egzemplarz kiepski ...

 

http://allegro.pl/item551271018_sounder_telecaster_style_3_kol_kurs_gry_video.html

 

http://allegro.pl/item554257234_gitara_elektryczna_strato_mega_kolory_akcesoria.html

 

http://allegro.pl/item549467856_les_paul_z_pokrowcem_2kol_2_humbuckery_promocja.html

 

Bez przesady ale na początku nic więcej nie potrzebujesz poza plastrami i zapałem...

 

Jak na moje ruchomy mostek i tak ci jest narazie nie potzrebny a wiec wajche mozesz w ogóle wykręcić.

 

Mozesz też spokojnie zamawiać którąkolwiek w ciemno bo i tak nie bedziesz w stanie przez jeszcze pare miesięcy rozróżnić dobrego wiosła od złego. Zresztą nie wiadomo czy wogóle opanujesz podstawy a więc po co wydawać zaraz fortune ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja corta już nie kupie bo kosztuja za dużo w porównaniu z tym co się dostaje - ~600 zł ? To wole Mayonesa KZ.

 

Cort to w sumie to samo co podałem w linkach tyle że prowadzone przez bardziej znaną firme, mniej wiecej jak kupowanie Chińskiego Fendera... Można tylko ile sobie Squier liczy za swoje gitary, i co się dzieje po czasie ?

 

Pokazałbym ci progi od mojego mayonesa który ma 20 lat i śmiem twierdzić że mam mniej wytarte od 2 letniego Corta czy też Squiera a wiec po co płącić 2-3x więcej za coś co nie do końca jest warte swojej ceny ?

 

Tak bardzo ci zalezy na tym mostku czy mi sie tylko wydaje ? Na zaś ci powiem że jeszcze dosyć długo nie bedziesz w stanie go użyć poprawnie no chyba ze gramy coś ciężkiego to wtedy po tygodniu mozna już coś pokazać ...

 

Jeżeli chcesz sobie wyrobić jakaś opinnie o marce to chociaż raz na niej zagraj ale ciężko ci bedzie skoro masz się dopiero uczyć ... Zawsze mozesz zapytac jeszcze kilka osób co myslą o danej gitarze i czy w ich opinni jest warta swojej ceny ...

 

W mojej Cort X2 nie jest tak jak każda gitara Corta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.