Skocz do zawartości

akumulator od telefonu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

podłaczyłem no i wszystko działa

 

No chyba serwa też bo jak inaczej poznać że odbiornik pracuje ??

 

==========================

 

i tu proźba do "działeczki"

 

a/ podaj wiek

b/ wystartuj szybowcem i oceniaj odległość - jak przestanie działać odbiornik to napisz na FORUM - będziemy wiedzieć :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No chyba serwa też bo jak inaczej poznać że odbiornik pracuje ??

 

wszystko chodzi tak jak powinno...

 

 

a/14lat

b/jak patrzyłem na zasieg gdy bateria w nadajniku była w stanie srednim no to zasieg który mogłem zaobserwować no to 70m

wiecej nie mogłem no bo nie mam terenu,dziś sprawdze bo ide latac jak nie bedzie snieg padał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ciekawi mnie tylko jedna sprawa.Jeżeli pakiet ma 3.7 V to pod obciążeniem serwami jego napięcie będzie spadać,na dodatek jak Li-pol jest "miękki" to te chwilowe spadki napięcia mogą być znaczne i zamiast modelu przyniesiesz do domu reklamówkę drzazg.W sklepach elektronicznych sprzedają czasem małe pakiety do telefonów bezprzewodowych o pojemnościach 350mAh lub coś koło tego.Pakiety mają 3,6 lub 4,8 V i składają się z 4 cell ni-xx.Kup lepiej coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulatory od telefonów się kompletnie nie nadają . Nie spotkałem współczesnego telefonu który brałby więcej niż 1 A i do tak małych poborów są przystosowywane telefoniczne akumulatorki .

Natomiast pakiety o których pisze slawekmod, sam stosowałem od lat z braku CAN-ów i przy dwóch serwach dawały radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Li-pol jest "miękki" to te chwilowe spadki napięcia mogą być znaczne i zamiast modelu przyniesiesz do domu reklamówkę drzazg

 

No i o tym piszę - skasuje model ale będziemy WIEDZIEĆ że tak nie należy robić. Cóż nie robi się dla LUDZKOŚCI. :devil:

 

Sorry, ale dzisiaj mam :twisted: humor

 

A teraz na POWAŻNIE:

 

" działeczka" - zapomnij o bateryjce z telefonu w modelu - to się nie opłaca :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.