Skocz do zawartości

[S] Model halowy do Aircombatu (ESA?) FW190 z EPP - treningowy, gotowy do lotu


JacekO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mój halowy model do treningów ESA: FW190 (Rozpiętość: 79cm) - jest to model opracowany przez Marka Rokowskiego ( https://www.napolskimniebie.pl/focke-wolf-fw190 ) jako pomysł do latania na hali z tasiemkami.

U mnie model od dawna leży w szafie i nie ma okazji do uniesienia się w powietrze - mam nadzieję, że nowy właściciel zrobi jeszcze z niego użytek :).

Budowa modelu jest opisana na mojej stronie: http://www.modelerc.info/modele/fw190_halowy/ (wersja 2 - ze wzniosem skrzydeł - co do ganiania się z tasiemkami jest bardzo pomocne  )

Zdjęcia poniżej przedstawiają aktualny stan modelu, z istotnych rzeczy: wyremontowany przód, naklejony papier ścierny na natarciu oraz nieco powyginane stateczniki od leżenia w szafie (do wyprostowania). Uwaga: model jest wykonany z końca płyty EPP (tej, która jest śliska, przez co farba w niektórych miejscach odchodzi od modelu)

Aktualna masa modelu: 137g (bez odbiornika i akumulatora)

Wyposażenie:
 - Silnik: Turnigy 2204-14T
 - Regulator: Turnigy plush 10A
 - Serwa: Hextronik HXT500 (lotki) i 2x HK4,3 (stery)
 - Pakiety: 2s li-pol Zippy Compact 350mAh (2 sztuki, które należy traktować jako gratis - pakiety są już stare i nie trzymają parametrów)


Cena: 150zł.

Posiadam jeszcze bliźniaczy model (bez wzniosu) - jeżeli będzie zainteresowanie, mogę rozważyć również jego sprzedaż.

Odbiór osobisty możliwy w Pruszkowie lub w Warszawie. Mogę również model wysłać pocztą

DSC06903.JPG

DSC06904.JPG

DSC06905.JPG

DSC06906.JPG

DSC06907.JPG

DSC06936.JPG

DSC06937.JPG

DSC06938.JPG

DSC06939.JPG

DSC06940.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.