Skocz do zawartości

Ładowarka Robbe No. 8505 Lipoly300 EQ + Lipol 3e model 2200


Jacekos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanie dotyczy pracy balancera w ładowarce. W instrukcji ładowarki są wyszczególnione typy/komunikaty błędów. Wśród nich jest następujący Proces ładowania lub balansowania nie ukończony w ciągu 3 godzin

W związku z tym, że właśnie mój pakiet ładuje się pierwszy raz mam pytanie. Czy proces balansowania napięć trwa przez cały proces ładowania?

Pytanie pewnie wielu Kolegom wyda się głupie ale ja jestem zupełnie "nieelektryczny" natomiast domyślam się, że jeśli jest to wyszczególnione w zestawieniu możliwych błedów (a wychodzi na to że u mnie on nastąpi) jestem ciekaw jaki może mieć to wpływ na prace pakietu, jeśli w ogóle jakiś ma...??? Jak ew. temu zaradzić? Z tego co wiem to akumulatory lubią jak najmniejszy prąd ładowania co dla mnie jako użytkownika (jeśli mam czas) nie stanowi kłopotu. A niech się ładuje choćby i całą noc.

Z góry dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.