Skocz do zawartości

Witam wszystkich członków forum modelarskiego.


Leszek J.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po kilkunastu latach chcę wrócić do modelarstwa lotniczego. Wcześniej , a właściwie od dziecka budowałem modele zaczynając oczywiście od najprostszych modeli latających czyli np. " Jaskółek ". Po latach gdy syn był mały razem budowaliśmy zestawy i zaczęło się modelarstwo bardziej poważne. Aparatura RC, własne projekty modeli i ich wykonanie , oblatanie. Latanie i naprawianie... bez końca , jak to w modelarstwie lotniczym .Syn dorósł i jakoś odłożyliśmy modele na półkę. Minęło kilkanaście lat i pojawił się wnuk i wtedy przypomniałem sobie o nich . Zdjąłem z półki zakurzone modele, odpaliłem silniki i uruchomiłem aparaturę . Jednak teraz moje zainteresowania idą bardziej w kierunku szybowców , motoszybowców . Nie mamy u nas zbocza , więc elektryki są jak najbardziej wskazane . Oczywiście mam już wiele pytań do Was związanych z modelarstwem RC elektrycznym ,  ale to już w konkretnych pytaniach i odpowiedziach o które poproszę  w odpowiednich działach forum. Teraz chciałem się przywitać z z Wam , życząc tyle udanych lądowań ile startów. Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.