Skocz do zawartości

[S,W] Piper Krick - Zenoah Boxer 80cc Elect Ignit


Andrzej68IX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję bardzo mało używany silnik widoczny na zdjęciach i tym filmie https://youtu.be/n_EFrTZdU4I   Kompresja baaaardzo dobra.

W okresie majówki (cokolwiek to znaczy) możliwość odbioru osobistego całości tzn. silnika łącznie z kadłubem i zawartą w nim elektroniką, serwami itp. (okolice Raciborza). Płacisz tylko za silnik – kadłub prawdopodobnie firmy Krick w Gratisie. Oczywiście sam silnik mogę wybudować i wysłać pocztą. Dane silnika są tutaj Silnik benzynowy 80cc Gas Twin w/Elect Ignition - Sklep Modelarski 

Poszukuję dużego (około 350cm) szybowca/motoszybowca – dopłacę.

Nie wiem jaką docelową rozpiętość powinien mieć Piper ale sam kadłub z silnikiem to około 210cm.  Ile silnik wypalił paliwa tego nie jestem w stanie powiedzieć ale jest w doskonałej kondycji. Cena 1950zł.

Jeżeli masz konkretne pytania to pisz na wszystko w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć. Nie toleruję Gawędziarzy dlatego tel. podam tylko osobie naprawdę zainteresowanej zakupem nie opowieściami .

P.S. Koledzy modelarze sugerują, że docelowa rozpiętość Pipra to około 335cm.

 

 

 

33.jpg

 

a0.jpg

39.jpg

a5.jpg

a4.jpg

a3.jpg

a2.jpg

a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na [S,W] Piper Krick - Zenoah Boxer 80cc Elect Ignit
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.