Skocz do zawartości

(S) Reichard Elipsoid pro


Oko 007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, na sprzedaż wystawiam model elektroszybowca Reichard Elipsoid pro. Modelem miałem jedno słabsze lądowanie, przez to zapracowała balsa pod serwem lotki którą trzeba naprawić, nie jest to duża wada, chętnemu zajmie to godzinkę roboty. Dźwigar jak i reszta skrzydła sztywna i niezniszczona. Model prosty w pilotażu, łatwo łapie termikę, do rekreacyjnych lotów bardzo fajny sprzęt. Szybowiec niewiele latany, myślę że nie więcej jak 10 razy w powietrzu, całe wyposażenie było nowe podczas montażu, a i teraz nie nosi śladów użytkowania. 

Wyposażenie w modelu to 

Silnik Jeti phasor 15-4 z przekładnią, wznoszenie na poziomie 6-8m/s 

5X serwo Corona DS 843, klapy, lotki, kierunek 

1X serwo KST Wysokość, modelu już nie pamiętam ale jest to coś w stylu DS 215 mg 

Esc Jeti Advance 30 Plus 

2x Pakiet SLS, sprawne i niespuchnięte, po lataniu trzymane w Storage 

Model jestem w stanie wysłać na ryzyko kupującego, aczkolwiek mile widziany odbiór osobisty lub podwózka do kilkudziesięciu kilometrów w cenie paliwa.  

Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 1300zł  Kontakt prze Forum, pozdrawiam serdecznie Tomasz.

IMG_20230319_091758.jpg

IMG_20230319_092518.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.