Skocz do zawartości

(S) Modele


bigkris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania modele, w sumie wszystkie prócz FunCaba kupione i z braku czasu nie doczekały się latania, leżały na strychu stąd też zakurzenie na nich. Niestety jestem zmuszony skończyć przygodę z modelarstwem i muszę się pozbyć prawie wszystkich samolotów i wyposażenia więc ogłoszeń będzie więcej w miarę wolnego czasu.

 

Bocian oldgliders 3,6m 4000zł
Bocian kupiony jakiś czas temu, nie latany przezemnie, przeleżał cały czas. Kupiłem do niego akumulator który jest w zestawie, nie ładowany, cały czas w storage.
Co do wyposażenia: ster kierunku HS-475HB, silnik xc4226/12LS akumulator tattu 6750mAh 25C

FunStar 800zł
Wyposażenie: Ster kierunku HS-322HD, Ster wysokości HS-422, Lotki HS-422 Silnik + regulator napięcia

FunCub 2000zł
Model w stanie jak na zdjęciu. wyrwane łoże silnika, maska, szyba. Skrzydła całe. Wyposażony w oświetlenie w skrzydłach jak i w modelu
Wyposażenie: Serwa Spektrum, silnik SK 5050 430KV, regulator CC Talon 90A, oświetlenie Unilight (180€) wraz z zasilaniem 1300 mAh Lipo 2S. Model lekko waloryzowany folią carbon. Koła bush firmy Kavan pompowane i łożyskowane. Oblatany na Lipo 6S 5800 mAh, wyważony. Wystarczy pakiet zasilający i odbiornik i w górę

U can do 3d 2000zł
Wyposażenie: Silnik osmax 120 ax, ster kierunku HS-5645MG Ster wysokości HS-635HB x2, Lotki HS-635HB x2

 

Jako że część modeli została przezemnie zakupiona to nie jest wpisane część wyposażenia, jeśli ktoś będzie zainteresowany dokładnym wyposażeniem nieujętym w powyższych postach to postaram się dokładnie sprawdzić co w modelu "siedzi"

 

Oczywiście wszystkie modele są bez odbiorników

Ceny oczywiście jak najbardziej do negocjacji, odbiór ze względu na gabaryty raczej osobisty, ewentualnie mogę dowieźć za koszty paliwa do 100km

20230618_200226.jpg

20230618_200236.jpg

20230618_200252.jpg

20230618_200314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.