Skocz do zawartości

Post do kolegów modelarzy.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne zauważono jestem bardzo świeżym i od początku aktywnym członkiem owego forum. Niestety muszę powiedzieć, że spotkałem się tu z bardzo nie miłym powitaniem i nie przychylnie nastawionymi ludźmi. Rozumiem, że może nie wszystkie moje modelarskie poglądy przypadają do gustu, lecz nie jest to powód do ubliżania. Jestem modelarzem od 6 lat i nigdy nie uczyłem sie modelarstwa poprzez fora, tylko zbierając doświadczenie w budowie, lataniu, oraz projektowaniu. Rozumiem, że moje sposoby mogą byc podważane, bo jesten nowicjuszem, ale chce podkreślić - nowicjuszem na forum lecz nie w lataniu!. Oczywiście jestem świadom, że nie ma realnego sposobu na zmierzenie się w jakiejśc modelarskiej "potyczce" z osobami, które nie akceptują moich postów, wiec pozostaje mi prosić kolegów aby nie czuli się bogami siedząc w domu przed szklanym ekranem... Mam nadzieję, że ten post troche zmieni na stawienie w stosunku do mojej osoby, ponieważ liczyłem na spotkanie z gronem osób inteligentnych i otwartych... a widze tu tylko zamknięta grupę, która wywyższa się i nie akceptuje różnych poglądów. Jestem jeszcze młody, lecz to nie oznacza, że gorszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważono jestem bardzo świerzym i od początku aktywnym członkiem owego forum. Niestety muszę powiedzieć, że spotkałem się tu z bardzo nie miłym powitaniem i nie przychylnie nastawionymi ludźmi. Rozumiem, że może nie wszystkie moje modelarskie poglądy przypadają do gustu, lecz nie jest to powód to ubliżania. Jestem modelarzem od 6 lat i nigdy nie uczyłem sie modelarstwa poprzez fora, tylko zbierając doświadczenie w budowie, lataniu, oraz projektowaniu. Rozumiem, że moje sposoby mogą byc podważane, bo jesten nowicjuszem, ale chce podkreślić - nowicjuszem na forum lecz nie w lataniu!. Oczywiście jestem świadom, że nie ma realnego sposobu na zmierzenie się w jakiejśc modelarskiej "potyczce" z osobami, które nie akceptują moich postów, wiec pozostaje mi prosić kolegów aby nie czuli się bogami siedząc w domu przed szklanym ekranem... Mam nadzieję, że ten post troche zmieni na stawienie w stosunku do mojej osoby, ponieważ liczyłem na spotkanie z gronem osób inteligentnych i otwartych... a widze tu tylko zamknięta grupę, która wywyższa się i nie akceptuje różnych poglądów. Jestem jeszcze młody, lecz to nie oznacza, że gorszy!

 

Jestem ( jesteśmy ) pełni szacunku dla twoich umiejętności ( tak w lataniu jak i w budowie modeli ). Problem w przypadku Twojej osoby polega na zbyt pochopnie czasami wyrażanymi poglądami, radami czy spostrzeżeniami. Więcej czytaj ( ze zrozumieniem - choć to w przypadku "młodzieży" może być trudne ) i lepsza rada 5 minut później niż niekompletna wcześniej. I nikt tutaj nie czuje się 'bogiem" ( no może tylko admin :lol2: ) bo każdy popełnia błędy i wielu z nas tego albo już doświadczyło lub niebawem to "poczuje". Pomimo "skarcenia" poprzez jednego z moderatorów prosimy o dalsze - przemyślane - rady, uwagi czy spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Jak zapewne zauważono jestem bardzo świerzym i od początku aktywnym członkiem owego forum. Niestety muszę powiedzieć, że spotkałem się tu z bardzo nie miłym powitaniem i nie przychylnie nastawionymi ludźmi. Rozumiem, że może nie wszystkie moje modelarskie poglądy przypadają do gustu, lecz nie jest to powód to ubliżania. Jestem modelarzem od 6 lat i nigdy nie uczyłem sie modelarstwa poprzez fora, tylko zbierając doświadczenie w budowie, lataniu, oraz projektowaniu. Rozumiem, że moje sposoby mogą byc podważane, bo jesten nowicjuszem, ale chce podkreślić - nowicjuszem na forum lecz nie w lataniu!. Oczywiście jestem świadom, że nie ma realnego sposobu na zmierzenie się w jakiejśc modelarskiej "potyczce" z osobami, które nie akceptują moich postów, wiec pozostaje mi prosić kolegów aby nie czuli się bogami siedząc w domu przed szklanym ekranem... Mam nadzieję, że ten post troche zmieni na stawienie w stosunku do mojej osoby, ponieważ liczyłem na spotkanie z gronem osób inteligentnych i otwartych... a widze tu tylko zamknięta grupę, która wywyższa się i nie akceptuje różnych poglądów. Jestem jeszcze młody, lecz to nie oznacza, że gorszy!

 

Proponuję żebyś Ty zmienił nastawienie do pozostałych użytkowników a nie piszesz posty z jedynie słusznej pozycji.Nie jesteś jedyną osobą odnoszącą sukcesy w modelarstwie na tym forum ale musisz wiedzieć że 75% użytkowników forum buduje i lata dla przyjemności a nie dla sławy i poklasku innych.Inni koledzy będą traktować Cię w taki sam sposób jak Ty traktujesz ich.Nie piszę tych słów celem wywołania kolejnego konfliktu ale w celu zwrócenia uwagi na pewne postawy i zachowania które to mogą powodować niemiłe sytuacje w przyszłości (ostrzeżenia itp).

 

PS. Zobacz sam, odwiedziłeś powitalnię po napisaniu 30 postów i to nie celem przywitania się z pozostałymi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.